Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Четвер, 31 серпня 2017

Засідання Конференції трудового колективу ПолтНТУ

У ПолтНТУ відбулось розширене засідання Конференції трудового колективу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Традиційно напередодні нового навчального року 29 серпня у великій актовій залі університету відбулося розширене засідання конференції трудового колективу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, у якому взяли участь усі науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти.

У засіданні конференції трудового колективу університету взяв участь і почесний гість – голова Полтавської обласної державної адміністрації, член наглядової ради ПолтНТУ Валерій Головко.

- Хочу зазначити, що Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка один з найкращих вишів України. Я Вам бажаю не зупинятися. Найстрашніше, коли людина зупиняється в своєму розвитку. У Вас такого не відчувається, знаючи плани Володимира Олександровича, я впевнений у тому, що у Вас попереду велике майбутнє. Ви робите великий внесок у розвиток освіти області. Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, злагоди та затишку у ваших домівках, – наголосив голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації вручив ректору університету Володимиру Онищенко Почесну грамоту Кабінету Міністрів України колективу університету за вагомий внесок у забезпечення розвитку національної освіти, підготовки висококваліфікованих фахівців та високий професіоналізм.

Також на початку засідання Валерій Головко за вагомий внесок у розвиток національної освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну наукову діяльність вручив почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації завідувачу кафедри архітектури та міського будівництва, професор Олександру Семко та старшому викладачу кафедри основ архітектури Костянтину Трегубову, почесну грамоту Полтавської обласної ради завідувачу кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики, професору Юрію Голіку та подяки Полтавської обласної ради доценту кафедри прикладної екології та природокористування Олені Степовій, асистенту кафедри архітектури будівель та містобудування Павлу Васильєву.

Розпочавши розширене засідання, делегати Конференції трудового колективу ухвалили питання порядку денного «Про звіт ректорату про виконання Перспективної програми діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за 2010 – 2017 роки під керівництвом ректора, професора Онищенка В.О.» та «Щодо програмних завдань діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на 2017 – 2022 роки».

На початку роботи засідання вшанували пам'ять заслужених працівників університету, які зробили вагомий внесок у розвиток Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя Пам’ятної стели загиблим викладачам та студентам, а також меморіальної дошки випускнику нашого університету, який загинув у зоні АТО Дмитру Коряку.

Під час свого виступу Володимир Онищенко акцентував увагу на значних здобутках ПолтНТУ у міжнародній діяльності, науковій роботі, удосконаленні та розширенні освітньої діяльності, зміцненні та оновленні матеріально-технічного забезпечення університету. за 2010 – 2017 роки. Визначними подіями для колективу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка стало відзначення 85-ої річниці створення навчального закладу, 120 річниця народження Юрія Кондратюка, 120-річниця Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В. Гоголя ПолтНТУ, 50-річниця Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ.

Звіт про виконання Перспективної програми діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за напрямами презентували проректори. Перший проректор – проректор з науково-педагогічної роботи д.т.н., доцент Богдан Коробко проінформував про кількісні показники освітньої діяльності за галузями, напрямами і спеціальностями підготовки. Підкреслив, що за 7 років розширено перелік освітніх послуг підготовки і сьогодні підготовка в університеті ведеться за 42-ма спеціальностями та спеціалізаціями. У структурі університету започатковано діяльність нових кафедр, факультетів, двох коледжів і науково-навчальних інститутів.

Проректор з наукової та інноваційної роботи, к.т.н., доцент Володимир Муравльов відмітив розвиток науково-дослідницької роботи у ПолтНТУ та наголосив на зростанні показників наукової діяльності науково-педагогічних працівників, зокрема презентації своїх здобутків у міжнародно визнаних цитованих виданнях. Також наголосив на значному розвитку матеріально-технічної бази, облаштуванні території університету та студентського містечка. Акцентував на реалізації програми енергоефективності в університеті.

Проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва, к.е.н. Світлана Сівіцька акцентувала увагу на значному розвитку міжнародного співробітництва, дієвій співпраці з університетами Польщі, Німеччини, Бельгії, Словаччини, Великобританії, Китаю, Болгарії, Хорватії. Відмітила розвиток програмам «подвійних дипломів» та академічної мобільності. Акцентувала увагу на усебічній підтримці студентства ректором університету, тісній співпраці адміністрації університету зі студентським самоврядуванням та значній кількості реалізованих студентських проектів. Відмітила значну роботу проведену в університеті з національно-патріотичного виховання молоді, а також вагомі спортивні здобутки студентів та працівників університету.

Проректор з науково-педагогічної роботи та корпоративного управління, к.військ.н., доцент Анатолій Мартиненко, який наголосив на значній роботі проведеній із розвитку інфокомунікацій та інформаційних технологій. Акцентував увагу на наполегливій роботі ректора по створенню і розвитку військової кафедри.

Проректор з економічних питань – головний бухгалтер, к.е.н. Олена Філонич акцентувала, що в університеті забезпечено своєчасну виплату заробітної плати, обов’язкових та стимулюючих доплат і надбавок, стабільний фінансовий стан, а також забезпечено нормальний робочий режим в університеті. Відмітила результативність запроваджених в університеті заходів з енергозбереження.

В обговоренні першого питання порядку денного виступили професор кафедри конструкцій з металу дерева та пластмас Леонід Стороженко, завідувач кафедри видобування нафти і газу та геотехніки, професор Микола Зоценко, завідувач кафедри конструкцій з металу дерева та пластмас, професор Сергій Пічугін, декан факультету інформаційних технологій та систем, доцент Василь Васюта, заступник директора навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, доцент Раїса Шинкаренко, завідувач кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики, професор Юрій Голік, завідувач кафедри фізики, професор Веніамін Соловйов, завідувач кафедри образотворчого мистецтва, к.мист. Тетяна Зіненко, які відмітили ефективну діяльність навчального закладу протягом 2010-2017 років під керівництвом ректора, професора Володимира Онищенка та його вагомий особистий внесок у розвиток провідного університету України.

Конференція трудового колективу одноголосно ухвалила:

1. Відмітити позитивну динаміку результатів діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за усіма напрямами у 2016-2017 році та за 2010-2017 роки під керівництвом ректора, професора Онищенка В.О.

2. Відмітити, що результати діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відзначаються на державному рівні і, як підсумок, колектив відзначений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

3. Затвердити звіт ректорату про виконання Перспективної програми діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за 2010-2017 роки під керівництвом ректора, професора Онищенка В.О.

Розглядаючи друге питання порядку денного розширеного засідання Конференції трудового колективу ректор, професор Володимир Онищенко представив програмні завдання діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на 2017 – 2022 роки за напрямами: розвиток освітньої діяльності, розвиток науково-інноваційної діяльності, розвиток міжнародної діяльності та політика інтернаціоналізації, розвиток студентського самоврядування та молодіжна політика, удосконалення організаційної структури та кадрова політика, фінансово-економічний розвиток та соціальна політика, розвиток інформаційної інфраструктури та матеріально-технічної бази.

З підтримкою програмних завдань ректора виступила Заслужений працівник освіти України, к.і.н. Надія Кочерга, яка акцентувала на багаторічних традиціях університету. Відмітила значний розвиток ПолтНТУ за останні роки, ефективну роботу керівництва навчального закладу та кожного співробітника, завдяки якій навчальний заклад здобув таких результатів. У порівнянні з нинішнім часом, Надія Кочерга процитувала рядки віршу видатної української поетеси Ліни Костенко:

Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.       
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що, а ми за незалежність.
Отож нам так і важко через те.

 

В обговоренні виступили завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом, професор Віра Чевганова, завідувач кафедри видобування нафти і газу та геотехніки, професор Микола Зоценко, директор Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ Любов Шумська, директор Миргородського художньо-промислового коледжу ПолтНТУ Олександр Дубина, завідувач кафедри архітектури та міського будівництва, професор Олександр Семко, директор навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту, професор Володимир Гришко, завідувач кафедри автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель, доцент Григорій Шарий, в.о. декана електромеханічного факультету, доцент Олександр Шульга, президент студентського парламенту Марина Корнієнко, помічник ректора з молодіжної політики Володимир Даценко, завідувач науково-технічної бібліотеки Валентина Сидоренко, які позитивно оцінили та підтримали програмні завдання діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на 2017 – 2022 роки.

Члени конференції трудового колективу одноголосно ухвалили: «Схвалити програмні завдання діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на період 2017-2022 рр.».

Наприкінці засідання за результатами загально університетського рейтингу 2016-2017 н.р. ректор вручив дипломи керівникам кращих підрозділів.

Диплом за перше місце у рейтингу вручили директору навчально-наукового інституту фінансів економіки та менеджменту, д.е.н., професору Володимиру Гришку; диплом за друге місце – декану будівельного факультету, д.т.н., професору Миколі Нестеренку; диплом за третє місце – куратору архітектурного факультету, проректору, к.т.н., доценту Володимиру Муравльову.

В рейтингу кафедр професійної підготовки диплом за перше місце здобула кафедра фінансів і банківської справи, завідувач кафедри, д.е.н., професор Ліана Птащенко; диплом за друге місце – кафедра конструкцій із металу, дерева і пластмас, завідувач кафедри, д.т.н., професор Сергій Пічугін; диплом за третє місце – кафедра образотворчого мистецтва, завідувач кафедри, к. мист., доцент Тетяна Зіненко.

У рейтингу кафедр базової підготовки диплом за перше місце здобула кафедра філософії і соціально-політичних дисциплін, завідувач кафедри, д.філ.н., професор Геннадій Аляєв; диплом за друге місце – кафедра хімії, к.х.н., доцент Дмитро Стороженко, диплом за третє місце – кафедра економічної теорії та регіональної економіки, завідувач кафедри, д.е.н. професор Віктор Дубіщев.

Фотогалерея

За сумлінну, бездоганну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності та зразкове виконання умов контракту ректор Володимир Онищенко вручив Почесні грамоти ПолтНТУ 44 науково-педагогічним працівникам.

Фотогалерея

За високі показники наукової роботи, підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів нагородили Почесною грамотою ПолтНТУ майже 20 науково-педагогічних працівників.

Фотогалерея

Надбавки за високі рейтингові показники встановили майже 25 науково-педагогічним працівникам. Також оголосили наказ про встановлення надбавок за зразкове виконання службових обов’язків та у зв’язку із залученням науково-педагогічних працівників і співробітників університету до роботи у приймальній комісії університету понад 70 науково-педагогічним працівникам. За якісне виконання службових обов’язків, високий рівень професійної майстерності під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання грошовими винагородами відзначено чотири науково-педагогічних працівника.

Бажаємо успіхів, натхнення та нових здобутків у новому навчальному році! Адже, де згода в сімействі, де мир і тишина – щасливі там люди, блаженна сторона!

ІАЦ ПолтНТУ

943 переглядів
Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018