П'ятниця, 25 серпня 2017

ПолтНТУ уклав угоду про співробітництво з Вищим професійним гірничо-будівельним училищем

Під час робочого візиту делегації ПолтНТУ до м. Горішні Плавні було укладено угоду про співпрацю між університетом та Вищим професійним гірничо-будівельним училищем.

8 серпня Вище професійне гірничо-будівельне училище відвідала делегація ПолтНТУ разом із міським головою м. Горішні Плавні Дмитром Биковим.

Перебуваючи у Вищому професійному гірничо-будівельному училищі делегація університету ознайомилася із майстернями й аудиторіями для підготовки автомобільної, металообробної та будівельної галузей. Із діяльністю навчального закладу представників ПолтНТУ ознайомив директор училища Василь Сулима.

Під час зустрічі ректор університету Володимир Онищенко та директор училища Василь Сулима підписали угоду про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Вищим професійним гірничо-будівельним училищем.

Реалізуючи угоду будуть відкриті підготовчі курси до ЗНО з математики, фізики, хімії та інших природничих дисциплін. Також буде розвиватися ступенева підготовка фахівців гірничої та будівельної галузей. Окрім того під час зустрічі обговорили напрями співпраці на 2017-2018 навчальний рік.

Рена Дарсанія