Неділя, 30 липня 2017

Курсанти ПолтНТУ прийняли присягу на вірність Україні!

29 липня більше сотні курсантів військової кафедри ПолтНТУ урочисто прийняли присягу на вірність українському народові.

На базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних сил України відбулось урочисте прийняття військової присяги курсантами кафедри військової підготовки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Цього дня більше сотні курсантів ПолтНТУ вишикувались у лінію взводних колон на плацу для прийняття військової присяги.

Відбувся урочистий захід майбутніх офіцерів запасу, які протягом двох років вдало поєднували засвоєння навчальної програми з оволодінням військовою справою на єдиній в Полтавській області військовій кафедрі, яка діє у ПолтНТУ. Курсанти вже пройшли навчальні збори, які є головним іспитом, адже це завершальний етап перевірки знань та закріплення практичних навичок і вмінь, отриманих під час вивчення військових дисциплін.

Серед почесних гостей заходу голова Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитро Задворкін, заступник начальника Головного управління національної поліції в Полтавській області, учасник АТО, підполковник Сергій Чиж, заступник Полтавського обласного військового комісара, учасник АТО, підполковник Едуард Бородай, член наглядової ради ПолтНТУ Юрій Шляховий та ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко, які у своїх промовах привітали курсантів зі знаменною подією у їхньому житті та з акцентували увагу на тому, що кожен з них – це справжній патріот своєї країни.

Урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові відбулись під керівництвом ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка, який звернувся до курсантів: «Шановні курсанти, щиро вітаю вас від імені багатотисячного педагогічного та студентського колективу університету з прийняттям військової присяги та набуття повноцінного статусу захисника України. В нелегкі для нашої країни часи її захисники демонструють відданість українському народові і захищають суверенітет та територіальну цілісність держави. Освітні традиції нашого університету з підготовки висококваліфікованих фахівців включаючи клопітку роботу на терні військової підготовки, патріотичного виховання, наслідування історичних і військових традицій дозволяють із впевненістю стверджувати, що рівень випускників військової кафедри відповідає високим стандартам сьогодення. Сьогодні ви зробили один із відповідальніших кроків у своєму житті. Запам`ятайте цей день, як особливий день непорушної клятви патріота України!».

Привітав курсантів університету голова Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитро Задворкін, який побажав успіхів випускникам та привітав із завершенням навчання на військовій кафедрі.

- Шановні курсанти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка від колегії головного управління національної поліції в Полтавській області, і від себе особисто, щиро вітаю вас із знаменною подією – прийняттям присяги на вірність українському народові. Ми переконані, що кожен з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов`язок. Ця мить для кожного з вас є визначною і свідченням свідомого вибору віддано служити своєму народові, саме вам продовжувати славетні традиції батьків та дідів , охороняти мирну працю та спокій українців, бути надійною опорою  у розбудові незалежної європейської держави. Вітаю вас, ваших батьків та офіцерів – наставників. – відмітив заступник начальника Головного управління національної поліції в Полтавській області, полковник Сергій Чиж.

- Шановні курсанти, сьогодні поряд із цивільною професією ви обрали військову і в даний час, коли наша держава піддається військовій агресії, коли щоденно Збройні Сили України та інші військові формування стоять на Сході України, ваше рішення заслуговує поваги. Саме вам, як молодим громадянам держави доведеться відбудовувати її, я вірю, що ви отримуєте якісні військові знання, у мене немає сумнівів, адже науково-педагогічний колектив військової кафедри надавав вам якісну освіту. Тому я вам бажаю якісно оволодіти військовою справою поряд з цивільною і миру нам усім. – зауважив заступник військового комісара Полтавської області Едуард Бородай.

Від імені майбутніх офіцерів до усіх присутніх звернулась курсантка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, відмінниця навчання Анастасія Гуріна: «Ось і промайнуло 2 роки інтенсивного навчання, хочеться подякувати нашим батькам, викладачам, особливо ректору ПолтНТУ Володимиру Онищенку за надану змогу пройти справжню школу життя та отримати звання офіцерів запасу. Я вірю,що ми з вами – майбутнє України тож живімо з любов`ю до батьків та Батьківщини!».

Цього дня перед своїми побратимами та батьками більше сотні молодих українців присягнули бути вірними захисниками української держави, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності.

Завершився урочистий ритуал прийняття Військової присяги святковим маршем під звуки оркестру. Курсанти пройшли урочистим маршем, демонструючи військову виправку та чіткий стройовий крок.

Майбутніх офіцерів привітали учасники центру культури і студентської творчості Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

По закінченню урочистої частини батьки, гості, друзі привітали молодих офіцерів з такою важливою подією в їх житті.

Рена Дарсанія,

1927 переглядів