Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
П'ятниця, 21 липня 2017

ПолтНТУ – університет успіху!

Ви мрієте стати успішним? Ви ініціативний, допитливий, наполегливий та креативний? Тоді Ви один із нас, адже дружня родина Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка об’єднує близько 10 тисяч саме таких студентів.

Як подати заяву на вступ аби стати студентом ПолтНТУ? З 12 по 26 липня подати до приймальної комісії ПолтНТУ заяву в консультативному центрі університету. У заяві обираєте 1 пріоритет Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, визначаєте напрям (спеціальність) підготовки. Ви можете подати 4 заяви на 4 спеціальності, на яких передбачено прийом за державні кошти. У ПолтНТУ підготовка здійснюється за 42 спеціальностями та спеціалізаціями в навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту та на 6 факультетах: будівельному, електромеханічному, інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем, архітектурному, нафти і газу та природокористування, гуманітарному. Повний перелік документів, необхідних для вступу до ПолтНТУ, Ви можете знайти на сайті університету pntu.edu.ua в розділі «Абітурієнтові». 1 серпня 2017 р. ознайомся з рейтинговим списком та дізнайся про зарахування до університету.

Мрії справджуються! Якщо 1 серпня 2017 р. Ви рекомендовані до зарахування в Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, тоді до 5 серпня 2017 р. Ви маєте принести оригінали документів про освіту до приймальної комісії ПолтНТУ. У вересні 2017 р. Ви вже будете студентом єдиної родини європейського вищого навчального закладу – Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

 

Які перспективи та переваги студентів ПолтНТУ? Перш за все це висока якість освіти. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка входить у ТОП-30 університетів України за оцінками роботодавців та кращим ВНЗ м. Полтава за Консолідований рейтинг вишів України 2017 року. Студенти університету мають змогу вивчати іноземні мови у Центрі іноземних мов ПолтНТУ, який діє для всіх бажаючих. ПолтНТУ плідно співпрацює з близько 100 університетами-партнерами з усього світу. В університеті діють програми подвійного диплома, академічної мобільності з провідними ВНЗ Польщі, Німеччини, Китаю тощо. У студентів університету є унікальна можливість проходити програми практики і стажування на провідних підприємствах-партнерах ПолтНТУ як в Україні, так і за кордоном. Студенти університету є учасниками міжнародних фахових та мовних шкіл, програм стажування у масштабних ВНЗ Європи.

В університеті для студентів створені умови для всебічного розвитку, і кожен студент зможе знайти себе, адже в ПолтНТУ діє: спортивний клуб із потужною сучасною спортивною базою, студентське наукове товариство, студентське радіо, студентське телебачення, центр культури і студентської творчості, школа гумору, козацький корпус та ще багато цікавого. Студенти мають можливість проживати у студентському містечку, яке налічує 5 гуртожитків та розташоване поряд з навчальними корпусами ПолтНТУ.

Запрошуємо Вас на навчання до провідного вишу м. Полтава – Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка!

1499 переглядів
Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2017