Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Середа, 19 липня 2017

У ПолтНТУ стартував новий проект «Канікули у Європі»

Студентський профком ПолтНТУ за підтримки адміністрації вишу організували поїздку студентів до столиць Європейських міст.

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка стартував студентський проект «Канікули у Європі». За підтримки адміністрації університету, зокрема ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка та Профкому студентів ПолтНТУ студенти вишу мали можливість відвідати найяскравіші міста Європи.

Даний проект уже реалізовувався на базі університету та завдяки спільним зусиллям набув неабиякої популярності. Так, загалом, за час існування даної ініціативи більше 200 студентів університету побували у історичних містах, столицях та туристичних пам’ятках Європи.

- Приємно, що адміністрацією університету приділяється значна увага студентству. Так, завдяки спільним зусиллям нам вдалось запустити, нині постійно діючий проект «Канікули у Європі», завдяки якому студенти без зайвих зусиль у дружній компанії подорожують по яскравим містам Європи. Для нас важливо, щоб самі студенти пропонували як саме вони бачать вдалий відпочинок, тому з нетерпінням чекатимемо ваших ідей. Запрошуємо до студентського самоврядування ПолтНТУ,  – зазначив голова Профкому студентів ПолтНТУ Олександр Дроботя.

За відгуками подорожуючих найяскравіші емоції у них були від підйому на Ейфелеву вежу, прогулянки схилами Саксонії, відвідування собору Святого Віта у Празі та Вавелю у Кракові, та від прогулянки тихими вулицями Дрездена. – додала співорганізатор проекту, студентка ПолтНТУ Владлена Перепелиця.

Так канікули у студентів ПолтНТУ розпочалися з поїздки в Європу, де протягом тижня вони відвідали столиці Чехії та Франції - Прагу та Париж, історичні міста Німеччини та Польщі - Дрезден та Краків, та Національний природний парк "Саксонська Швейцарія".

Рена Дарсанія,

ІАЦ ПолтНТУ

1799 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018