Субота, 15 липня 2017

ПолтНТУ співпрацюватиме з фундацією PERSPEKTYWY та Варшавською політехнікою

11-12 липня відбувся робочий візит до Варшавської політехніки та фундації PERSPEKTYWY представників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

11 липня проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлана Сівіцька взяла участь у VI Ранкінговому семінарі PERSPEKTYWY-2017, який проходив на базі Центру управління інноваціями та трансфером технологій Варшавської політехніки.

На семінарі були присутні Waldemar Siwiński президент фундації PERSPEKTYWY, prof. dr hab. Michał Kleiber, голова рейтингу PERSPEKTYWY, професор Bogusław Smólski ректор Варшавської військової технічної академії (2003-2007), професор Jan Łaszczyk ректор Академії спеціальної освіти в Варшаві (2008-2016), професор Maria Próchnicka керівник бюро акредитації Ягелонського університету та представники вищих навчальних закладів Польщі. Під час семінару учасники обговорили сучасні міжнародні рейтинги, основні зміни, умови та методології визначення рейтингів.

Під час візиту відбулася зустріч із президентом фундації PERSPEKTYWY Waldemar Siwiński та директором IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence Kazimierz Bilanow, під час якої обговорили напрями співпраці, зокрема проведення спільних освітніх заходів та ранкінгових семінарів.

12 липня відбулася робоча зустріч із проректором Варшавської політехніки професором Krzysztof Lewenstein, під час якої обговорили напрями співпраці між вищими навчальними закладами, спільні освітні та наукові проекти. Під час зустрічі сторони виявили зацікавленість у співробітництві та висловили згоду укласти угоду про співпрацю між Варшавською політехнікою та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка.

Під час зустріч із деканом факультету енергетики та авіаційної інженерії професором Janusz Frączek та заступником декана професором Artur Rusowicz було досягнуто домовленість про проведення академічних обмінів та стажувань студентів і викладачів, проведення спільних наукових заходів, зокрема конференцій. Також відбулася зустріч із директором центру міжнародної співпраці Варшавської політехніки MartaSzajnowska-Ksit, під час якої визначили чіткі кроки у співпраці між вишами.

Таким чином розвиваючи міжнародні зв’язки Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка надає можливість студентам університету проходити стажування та навчатися за програмами академічної мобільності в університетах Європи, що підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці.

Світлана Сівіцька
проректор з науково-педагогічної,
соціальної роботи та міжнародного співробітництва