Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Четвер, 13 липня 2017

Обдарована молодь обирає навчання у провідних вишах України!

В Україні стартувала вступна кампанія і перед абітурієнтами відкривається широкий вибір, де продовжити навчання та який професійний шлях обрати. Молодь, в першу чергу, звертає увагу на місце університету в рейтингу ВНЗ України, адже за даними показниками визначаються провідні університети. Одним із таких університетів є Полтавський національний технічний університеті імені Юрія Кондратюка.

 

Традиційно, з початком вступної кампанії, у липні на базі університетів свою роботу розпочали консультативні пункти, де кожен абітурієнт має можливість отримати вичерпну інформацію, щодо умов вступу, навчання в університеті, переліку спеціальностей тощо. Так, до консультаційного пункту приймальної комісії ПолтНТУ завітав перший абітурієнт, який є багаторазовим переможцем фінальних етапів Всеукраїнських конкурсів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, лауреатом обласних наукових конкурсів і конференцій Полтавського територіального відділення МАН України, відмінник навчання Максим Синельник. Разом із мамою, Наталією Миколаївною, вони поспілкувались із представниками університету, щодо навчання у ПолтНТУ.

 

Як зазначає Наталія Синельник, приємно, що нині в університетах України створені умови для навчання студентів із особливими потребами, й одним із вишів, які надають інклюзивну освіту є ПолтНТУ.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка крокує в ногу з часом і є дуже сучасним. Цікаві викладачі, і, взагалі, сучасний підхід до нашого суспільного життя. Так як у мене особлива дитина, я хотіла особисто переконатись у тому, які тут умови навчання. Приємно, коли знаходиться таке середовище, де в подальшому житті може розвиватись дитина. Одним із таких університетів, є ПолтНТУ. Тут створені умови, для якісного навчання дітей. З великим задоволенням висловлюю слова подяки Міністру освіти й науки України Лілії Гриневич за те, що вона опікується та створює можливості розвиватись обдарованим дітям, у тому числі молоді з особливими потребами. – відмітила мама абітурієнта  Наталія Синельник.

Сам юний науковець відмічає, що уже тривалий час мріє стати студентом ПолтНТУ, адже вважає його одним із провідних університетів України.

Я декілька років поспіль брав участь у конкурсі-захисті наукових робіт МАН України і в Полтаві, і в Полтавській області, які були організовані на базі ПолтНТУ. У мене вже з’явилися знайомі, тут досить цікаво. Тому я і вирішив стати студентом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка й обрав спеціальність «Фінанси і кредит». За роки участі у МАН, я захищав наукові роботи в сфері мистецтвознавства, бо мене приваблює культура та досліджував театральне мистецтво. В 2016 році посів друге місце на третьому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт, а в цьому році – третє місце. Я переконаний, що у ПолтНТУ я зможу навчитися новим речам, знайти нових друзів, рухатися по життю з успіхом, – зазначив абітурієнт Максим Синельник.

 

Сьогодні важливо, що обдарована молодь обирає навчання саме в університетах України, які за своїм рівнем підготовки фахівців посідають провідні місця у міжнародних та національних рейтингах кращих навчальних закладів.

 

Рена Дарсанія,
ІАЦ ПолтНТУ

 

 

1933 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018