Четвер, 13 липня 2017

Обдарована молодь обирає навчання у провідних вишах України!

В Україні стартувала вступна кампанія і перед абітурієнтами відкривається широкий вибір, де продовжити навчання та який професійний шлях обрати. Молодь, в першу чергу, звертає увагу на місце університету в рейтингу ВНЗ України, адже за даними показниками визначаються провідні університети. Одним із таких університетів є Полтавський національний технічний університеті імені Юрія Кондратюка.

Традиційно, з початком вступної кампанії, у липні на базі університетів свою роботу розпочали консультативні пункти, де кожен абітурієнт має можливість отримати вичерпну інформацію, щодо умов вступу, навчання в університеті, переліку спеціальностей тощо. Так, до консультаційного пункту приймальної комісії ПолтНТУ завітав перший абітурієнт, який є багаторазовим переможцем фінальних етапів Всеукраїнських конкурсів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, лауреатом обласних наукових конкурсів і конференцій Полтавського територіального відділення МАН України, відмінник навчання Максим Синельник. Разом із мамою, Наталією Миколаївною, вони поспілкувались із представниками університету, щодо навчання у ПолтНТУ.

Як зазначає Наталія Синельник, приємно, що нині в університетах України створені умови для навчання студентів із особливими потребами, й одним із вишів, які надають інклюзивну освіту є ПолтНТУ.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка крокує в ногу з часом і є дуже сучасним. Цікаві викладачі, і, взагалі, сучасний підхід до нашого суспільного життя. Так як у мене особлива дитина, я хотіла особисто переконатись у тому, які тут умови навчання. Приємно, коли знаходиться таке середовище, де в подальшому житті може розвиватись дитина. Одним із таких університетів, є ПолтНТУ. Тут створені умови, для якісного навчання дітей. З великим задоволенням висловлюю слова подяки Міністру освіти й науки України Лілії Гриневич за те, що вона опікується та створює можливості розвиватись обдарованим дітям, у тому числі молоді з особливими потребами. – відмітила мама абітурієнта  Наталія Синельник.

Сам юний науковець відмічає, що уже тривалий час мріє стати студентом ПолтНТУ, адже вважає його одним із провідних університетів України.

Я декілька років поспіль брав участь у конкурсі-захисті наукових робіт МАН України і в Полтаві, і в Полтавській області, які були організовані на базі ПолтНТУ. У мене вже з’явилися знайомі, тут досить цікаво. Тому я і вирішив стати студентом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка й обрав спеціальність «Фінанси і кредит». За роки участі у МАН, я захищав наукові роботи в сфері мистецтвознавства, бо мене приваблює культура та досліджував театральне мистецтво. В 2016 році посів друге місце на третьому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт, а в цьому році – третє місце. Я переконаний, що у ПолтНТУ я зможу навчитися новим речам, знайти нових друзів, рухатися по життю з успіхом, – зазначив абітурієнт Максим Синельник.

Сьогодні важливо, що обдарована молодь обирає навчання саме в університетах України, які за своїм рівнем підготовки фахівців посідають провідні місця у міжнародних та національних рейтингах кращих навчальних закладів.

Рена Дарсанія,