Четвер, 13 липня 2017

ПолтНТУ – перший у консолідованому рейтингу серед вишів Полтави!

За результатами консолідованого рейтингу – 2017 року Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка займає провідні позиції  серед  вищих навчальних закладів  України.

Вже вкотре Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка посідає провідні місця у найбільш авторитетних міжнародних рейтингах кращих університетів України.  Так, за даними консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України у 2017 році, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка займає перше місце серед вищих навчальних закладів міста Полтави.

У консолідованому рейтингу вишів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги ВНЗ України, оприлюднені у 2017 році: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Webometrics". У загальному консолідованому рейтингу України  ПолтНТУ займає 57 місце.

Приємно зазначити, що в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка традиційно докладається максимум зусиль для підвищення рівня надання освітніх послуг, залучення передового європейського досвіду, завдяки чому наш університет з року в рік займає високі позиції в різноманітних рейтингах кращих вишів України. Зокрема, ПолтНТУ увійшов у десятку кращих університетів центрального регіону України.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка є провідним вищим навчальним закладом України, даний факт підтверджують національні та міжнародні рейтинги, які проводяться авторитетними виданнями, експертами та працедавцями, це вкотре підтверджує, що ПолтНТУ – європейський університет!

Альона Косташ,