Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Четвер, 13 липня 2017

ПолтНТУ один із найбільш популярних університетів серед молоді!

У ПолтНТУ стартувала вступна кампанія, більше сотні молодих абітурієнтів уже подали заяви на навчання у одному із провідних вишів України!

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка стартувала вступна кампанія. До ПолтНТУ подають заявки абітурієнти із різних міст України.  Так, за короткий період старту вступної кампанії до університету було подано велику кількість заяв від абітурієнтів, які мріють стати студентами одного із найбільш провідних вишів Полтавщини.

Традиційно, з початком вступної кампанії, на базі університету свою роботу розпочали консультативні пункти, де кожен абітурієнт має можливість отримати вичерпну інформацію, щодо умов вступної кампанії, навчання в університеті, перелік спеціальностей та тому подібне.

Долучився до старту Вступної кампанії 2017 і ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Онищенко, який особисто поспілкувався з абітурієнтами та взяв участь у роботі консультативних пунктів.

 За короткий період старту вступної кампанії, до ПолтНТУ подано рекордну кількість  заяв абітурієнтів, які мріють стати студентами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, це і не дивно, адже за даними одного із провідних рейтингів кращих університетів України ПолтНТУ посідає провідні позиції, займаючи перше місце серед вишів Полтави.

Серед уподобань цьогорічних абітурієнтів предмети будівельного, фінансово-економічного, інформаційно-телекомунікаційного, нафтогазового та гуманітарного циклу.

Нагадуємо, що вступна кампанія 2017 року починається 29 червня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться, починаючи з 21 до 26 липня включно.

Чекаємо абітурієнтів у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Рена Дарсанія,

 ІАЦ ПолтНТУ

 

1312 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018