Четвер, 13 липня 2017

ПолтНТУ один із найбільш популярних університетів серед молоді!

У ПолтНТУ стартувала вступна кампанія, більше сотні молодих абітурієнтів уже подали заяви на навчання у одному із провідних вишів України!

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка стартувала вступна кампанія. До ПолтНТУ подають заявки абітурієнти із різних міст України.  Так, за короткий період старту вступної кампанії до університету було подано велику кількість заяв від абітурієнтів, які мріють стати студентами одного із найбільш провідних вишів Полтавщини.

Традиційно, з початком вступної кампанії, на базі університету свою роботу розпочали консультативні пункти, де кожен абітурієнт має можливість отримати вичерпну інформацію, щодо умов вступної кампанії, навчання в університеті, перелік спеціальностей та тому подібне.

Долучився до старту Вступної кампанії 2017 і ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Онищенко, який особисто поспілкувався з абітурієнтами та взяв участь у роботі консультативних пунктів.

За короткий період старту вступної кампанії, до ПолтНТУ подано рекордну кількість  заяв абітурієнтів, які мріють стати студентами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, це і не дивно, адже за даними одного із провідних рейтингів кращих університетів України ПолтНТУ посідає провідні позиції, займаючи перше місце серед вишів Полтави.

Серед уподобань цьогорічних абітурієнтів предмети будівельного, фінансово-економічного, інформаційно-телекомунікаційного, нафтогазового та гуманітарного циклу.

Нагадуємо, що вступна кампанія 2017 року починається 29 червня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться, починаючи з 21 до 26 липня включно.

Чекаємо абітурієнтів у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Рена Дарсанія,