Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
П'ятниця, 07 липня 2017

ПолтНТУ серед кращих університетів України за оцінками роботодавців

У 2017 році Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка ввійшов до ТОП-50 кращих університетів України за оцінками роботодавців.

«Навчання у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка гарантує випускникам здобуття перспективних робочих місць у провідних компаніях України», - повідомляють розробники рейтингу ТОП-50 вишів України за оцінками роботодавців. Випускники провідного ВНЗ Полтавщини підкреслюють, що ПолтНТУ – це університет успішних людей.

Рейтинг, за визначенням роботодавців, найбільш вагомий критерій оцінювання якості підготовки випускника вищого навчального закладу, адже кінцевим результатом здобуття вищої освіти є подальше успішне кар’єрне зростання молодих фахівців.

Цьогорічний випускник університету, а нині помічник ректора з молодіжної політики, Володимир Даценко наголошує, що Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка щороку посідає провідні позиції як у вітчизняних, так і у міжнародних рейтингах.

– Щороку високий рівень академічної репутації та якісної підготовки фахівців у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відмічають провідні роботодавці. У 2017 році за загальною сумою балів рейтингу роботодавців ПолтНТУ розділяє тридцяту сходинку з трьома іншими університетами за однаковою кількістю балів. Саме висока оцінка роботодавців є найважливішим критерієм оцінки якості підготовки фахівців в університеті, зазначає Володимир Даценко.

Відкритість ПолтНТУ, активне залучення роботодавців до реалізації освітніх програм практичної підготовки, підсумкової атестації випускників  забезпечують інтеграцію університету в сучасний світовий економічний і соціальний простір.

– Для сучасного студента надзвичайно важливим є практично орієнтоване навчання, яке здійснюється у ПолтНТУ. Високі оцінки університету - закономірний результат тісної співпраці з провідними компаніями нафтогазової, будівельної, машинобудівної, ІТ галузей та потужними фінансово-кредитними установами, органами державної влади. Під час навчання студенти мають можливість набути практичних навичок на виробництві, що стає основою для успішної кар'єри кожного випускника. На власному прикладі хочу підкреслити, що випускники нашого університету обіймають провідні посади у вітчизняних і міжнародних компаніях та установах, – відмічає випускник ПолтНТУ, голова Шевченківської районної в м. Полтава ради Дмитро Задворкін.

Випускники університету переконані, що ПолтНТУ формує успішне майбутнє для кожного абітурієнта. Високі показники університету у світових рейтингах підтверджують, що ПолтНТУ є одним з українських лідерів у підготовці фахівців, які відповідають вимогам міжнародного ринку праці. Тож запрошуємо на навчання до одного з кращих вишів України – Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка!

Прес-служба ПолтНТУ

2326 переглядів
Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2017