Середа, 14 червня 2017

У ПолтНТУ нагородили переможців турніру з міні-футболу на Кубок ректора!

13 червня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося урочисте закриття традиційного турніру з міні-футболу на Кубок ректора та нагородження команд-переможців.

На початку урочистої церемонії нагородження переможців традиційного турніру з міні-футболу на Кубок ректора ПолтНТУ 2016-2017 рр. усіх учасників турніру привітав ректор, професор Володимир Онищенко.

- Приємно, що в турнірі взяло участь 16 команд, в тому числі й команда викладачів. Є, безумовно, переможці та переможені, але в цілому ми перемогли всі разом, адже коли на футбольному полі разом і студенти, і викладачі - це означає, що ми один великий дружній колектив, який дуже ефективно і якісно проводить своє дозвілля. - зазначив ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко.

Диплом у номінації кращий захисник турніру вручили студенту факультету нафти і газу та природокористування Олександру Нечитайло, кращим воротарем став студент факультету нафти і газу та природокористування Микола Педько, звання кращого нападника виборов студент гуманітарного факультету Сергій Мисюра, кращий бомбардир турніру - студент Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Вадим Білан, переможцем у номінації кращий гравець турніру став студент Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту В’ячеслав Бірюк.

За результатами футбольних баталій першу сходинку турніру з міні-футболу на Кубок ректора ПолтНТУ, професора В.О. Онищенка посіла збірна команда факультету нафти і газу та природокористування «Нафтопром», ІІ місце завоювала збірна команда гуманітарного факультету «Стимул», ІІІ місце виборола команда Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту «Фаворит».

Привітали своїм драйвовим виступом усіх учасників та переможців футбольного турніру учасники команди з черлідингу та центру культури і студентської творчості ПолтНТУ.

Тож, одним із пріоритетних напрямів розвитку Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка є розвиток фізичної культури і спорту, підтримка здорового способу життя студентів та працівників університету!

Сергій Єфіменко

Перелік спеціальностей та сертифікатів