Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Середа, 14 червня 2017

У ПолтНТУ нагородили переможців турніру з міні-футболу на Кубок ректора!

13 червня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося урочисте закриття традиційного турніру з міні-футболу на Кубок ректора та нагородження команд-переможців.

На початку урочистої церемонії нагородження переможців традиційного турніру з міні-футболу на Кубок ректора ПолтНТУ 2016-2017 рр. усіх учасників турніру привітав ректор, професор Володимир Онищенко.

- Приємно, що в турнірі взяло участь 16 команд, в тому числі й команда викладачів. Є, безумовно, переможці та переможені, але в цілому ми перемогли всі разом, адже коли на футбольному полі разом і студенти, і викладачі - це означає, що ми один великий дружній колектив, який дуже ефективно і якісно проводить своє дозвілля. - зазначив ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко.

Диплом у номінації кращий захисник турніру вручили студенту факультету нафти і газу та природокористування Олександру Нечитайло, кращим воротарем став студент факультету нафти і газу та природокористування Микола Педько, звання кращого нападника виборов студент гуманітарного факультету Сергій Мисюра, кращий бомбардир турніру - студент Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Вадим Білан, переможцем у номінації кращий гравець турніру став студент Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту В’ячеслав Бірюк.

За результатами футбольних баталій першу сходинку турніру з міні-футболу на Кубок ректора ПолтНТУ, професора В.О. Онищенка посіла збірна команда факультету нафти і газу та природокористування «Нафтопром», ІІ місце завоювала збірна команда гуманітарного факультету «Стимул», ІІІ місце виборола команда Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту «Фаворит».

Привітали своїм драйвовим виступом усіх учасників та переможців футбольного турніру учасники команди з черлідингу та центру культури і студентської творчості ПолтНТУ.

Тож, одним із пріоритетних напрямів розвитку Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка є розвиток фізичної культури і спорту, підтримка здорового способу життя студентів та працівників університету!

Сергій Єфіменко
ІАЦ ПолтНТУ

1236 переглядів
Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018