П'ятниця, 09 червня 2017

Зустріч студентів ПолтНТУ  з генеральним директором компанії ДТЕК Нафтогаз Ігорем Щуровим

Відбувся робочий візит генерального директора провідної енергетичної компанії ДТЕК Нафтогаз Ігоря Щурова до ПолтНТУ, під час якого він зустрівся зі студентами університету.

31 травня у Полтавському національному технічному університету імені Юрія Кондратюка спільно з адміністрацію університету, зокрема ректором ПолтНТУ, професором Володимиром Онищенком відбулася зустріч генерального директора енергетичної компанії України ДТЕК Нафтогаз Ігоря Щурова зі студентами факультету нафти і газу та природокористування та коледжу нафти і газу ПолтНТУ.

На зустрічі були також присутні випускники ПолтНТУ, які нині є співробітниками енергетичної компанії ДТЕК Нафтогаз, серед яких керівник департаменту з капітального будівництва Дмитро Пономаренко, головний механік Сергій Гапон, спеціаліст департаменту з розвитку і оцінки активів Максим Дорохов, лаборант хімічно-аналітичної лабораторії Аліна Ковпак.

Ректор університету, професор Володимир Онищенко, зазначив що співпраця ПолтНТУ з енергетичною компанією ДТЕК Нафтогаз сприяє підготовці молодих фахівців та розвитку нафтогазової галузі України, адже висококваліфіковані фахівці, яких готує Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – це запорука стабільного та ефективного розвитку країни.

Під час зустрічі Ігор Щуров, зробив коротку презентацію енергетичної компанії ДТЕК Нафтогаз та розповів про власний досвід успішного зростання у професійній діяльності.

Після виступу студенти бурхливими оплесками привітали Ігоря Щурова з першим місцем в рейтингу Топ-менеджерів України. Також студенти мали нагоду обговорити разом із генеральним директором актуальні питання. Студентство ПолтНТУ проявило зацікавленість до перспективних планів діяльності ДТЕК Нафтогаз та умов стажування студентів на виробничих об’єктах компанії. Жваву дискусію викликало обговорення питань перспективних напрямів розвитку ДТЕК Нафтогаз.

Під час зустрічі обговорили й питання розширення діяльності компанії у Полтавській області. За якими критеріями здійснюється прийом на роботу випускників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка в енергетичну компанію – одні із ключових тем обговорення, адже пріоритетним напрямом роботи вишу є як отримання якісних знань, так і подальша їх реалізація у професійній діяльності. Студентів також цікавило функціонування автоматизованої системи оперативно-диспетчерського управління, яка впроваджена компанією для контролю за виробничим процесом на кожному етапі технологічного циклу.

Відмічаючи результативну співпрацю ДТЕК Нафтогаз і ПолтНТУ та вагомий внесок у розвиток лабораторної бази університету для практичної підготовки студентів нафтогазового профілю президент студентського парламенту Марина Корнієнко вручила Ігорю Щурову подяку від студентства університету.

Наприкінці зустрічі генеральний директор Ігор Щуров та менеджер відділу з управління персоналом Анна Павліон вручив призи студентам, які задавали кращі запитання.

Альона Косташ,