П'ятниця, 09 червня 2017

ПолтНТУ відвідав генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров

У ПолтНТУ відбулась зустріч генерального директора ДТЕК Нафтогаз Ігоря Щурова та представників науково-педагогічного колективу університету.

До Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка з робочим візитом завітав генеральний директор енергетичної компанії України ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров, який поспілкувався з науково-педагогічним та студентським колективом університету.

Під час візиту до ПолтНТУ Ігор Щуров зустрівся із членами Вченої ради університету на чолі з ректором, професором Володимиром Онищенком. Під час зустрічі разом із науково-педагогічними працівниками обговорили головні аспекти співпраці та майбутні спільні проекти компанії та вишу.

У своєму виступі генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров відмітив важливість співпраці між компанією та навчальним закладом. Він наголосив, що за час спільної роботи було успішно реалізовано велику кількість спільних заходів та проектів, які є дуже важливими для нафтогазової галузі України.

- Для мене Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка є особливим, адже я сам колись закінчував подібний, саме технічний навчальний заклад. Приємно, що в університеті відбувається підготовка кваліфікованих кадрів – кадрів, які в подальшому сприяють розвитку нафтогазової галузі, сприяють розвитку тим інноваційним розробкам та проектам, які, я впевнений, будуть запроваджені в Україні і не тільки нашою компанією. Що стосується нашої спільної роботи з ПолтНТУ, то у нас сформована з керівництвом університету Володимиром Олександровичем програма, яка включає в себе багато напрямків наших спільних дій, починаючи від навчання школярів до роботи на підприємстві. Важливо готувати, ще зі школи висококваліфікованих фахівців, які стануть гідними співробітниками нашої компанії і я дякую ПолтНТУ, що створюють такі можливості, - зазначив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

Про результати і досягнення у співпраці з компанією ДТЕК Нафтогаз проінформував учасників зустрічі декан факультету нафти, газу та природокористування, доцент Андрій Матвієнко. Він, зокрема, розповів про спільну практичну підготовку студентів, розвиток матеріально-технічної і лабораторної бази та програми підвищення кваліфікації.

Ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко наголосив на актуальності співпраці університету з провідною енергетичною компанією України ДТЕК Нафтогаз. Під час засідання Володимир Онищенко вручив генеральному директору ДТЕК Нафтогаз Ігорю Щурову атестат «Почесного професора ПолтНТУ». Почесне звання йому було присвоєно рішенням Вченої ради університету за вагомий внесок у розвиток лабораторної бази університету.

Під час зустрічі усі присутні долучились до жвавої дискусії, наголошуючи на основних аспектах спільної роботи та, звертаючи увагу на перспективи майбутньої діяльності.

Також у під час візиту Ігор Щуров відвідав народний музей історії університету, де ознайомився із 200-річними освітніми традиціями ПолтНТУ.

Плідна співпраця ПолтНТУ з провідними енергетичними компаніями України сприяє підготовці кваліфікованих фахівців для нафтогазової галузі нашої держави.

Рена Дарсанія,

Перелік спеціальностей та сертифікатів