Середа, 07 червня 2017

ПолтНТУ із робочим візитом відвідав аташе Посольства Франції в Україні

До ПолтНТУ із робочим візитом завітав Аташе посольства Франції в Україні, директор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва пан Сільвен Риголле.

ПолтНТУ із робочим візитом відвідав аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні, директор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва Сільвен Риголле.

Під час візиту відбулася робоча зустріч аташе Посольства Франції в Україні Сільвена Риголле із ректором університету, професором Володимиром Онищенком, піч час якої було обговорено питання подальшої співпраці з університетами Франції та вивчення французької мови на базі ПолтНТУ. Сільвен Риголле зазначив, що співпраця з ПолтНТУ для французьких університетів є дуже важливою та перспективною.

Перебуваючи у ПолтНТУ, він відвідав музей університету, де ознайомився з майже 200-річними освітніми традиціями університету та відвідав виставкову залу наукових досягнень Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Крім того, під час візиту він відвідав нещодавно відкриті міжнародні центри та Полтавське представництво Почесного консульства Чорногорії в Україні, де більш детально ознайомився з міжнародною діяльністю вишу.

Міжнародне співробітництво – один із пріоритетних напрямків роботи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, адже на базі університету ведеться підготовка за програмами подвійних дипломів. ПолтНТУ проводить активну роботу стажування студентів за кордоном, тому можна з упевненістю зазначити, що Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – це заклад європейського рівня!

Рена Дарсанія,

Перелік спеціальностей та сертифікатів