Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Середа, 07 червня 2017

ПолтНТУ із робочим візитом відвідав аташе Посольства Франції в Україні

До ПолтНТУ із робочим візитом завітав Аташе посольства Франції в Україні, директор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва пан Сільвен Риголле.

ПолтНТУ із робочим візитом відвідав аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні, директор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва Сільвен Риголле.

Під час візиту відбулася робоча зустріч аташе Посольства Франції в Україні Сільвена Риголле із ректором університету, професором Володимиром Онищенком, піч час якої було обговорено питання подальшої співпраці з університетами Франції та вивчення французької мови на базі ПолтНТУ. Сільвен Риголле зазначив, що співпраця з ПолтНТУ для французьких університетів є дуже важливою та перспективною.

Перебуваючи у ПолтНТУ, він відвідав музей університету, де ознайомився з майже 200-річними освітніми традиціями університету та відвідав виставкову залу наукових досягнень Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Крім того, під час візиту він відвідав нещодавно відкриті міжнародні центри та Полтавське представництво Почесного консульства Чорногорії в Україні, де більш детально ознайомився з міжнародною діяльністю вишу.

Міжнародне співробітництво – один із пріоритетних напрямків роботи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, адже на базі університету ведеться підготовка за програмами подвійних дипломів. ПолтНТУ проводить активну роботу стажування студентів за кордоном, тому можна з упевненістю зазначити, що Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – це заклад європейського рівня!

Рена Дарсанія,
ІАЦ ПолтНТУ 

870 переглядів
Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018