Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Четвер, 18 травня 2017

Зустріч студентів ПолтНТУ з учасниками АТО

17 травня 2017 року для зустрічі з курсантами військової кафедри до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка завітали військовий комісар Полтавської області, полковник Дмитро Губський та учасники антитерористичної операції.

На зустрічі були присутні: Полтавський обласний військовий комісар, полковник, учасник АТО Дмитро Губський, заступник Полтавського обласного військового комісара, підполковник, учасник АТО Едуард Бородай, голова ГО «Єдність та братерство», учасник АТО Дмитро Юденко, інструктор з тактичної медицини, учасник АТО Кирил Орлов та учасник АТО, резервісти роти охорони військових комісаріатів Кременчуцької ГО «Каскад», студент електромеханічного факультету, учасник АТО Андрій Ворона та інженер кафедри комп’ютерної інженерії, учасник АТО Євген Шоно.

Під час зустрічі військовий комісар Полтавської області, полковник, учасник АТО Дмитро Губський та інші учасники АТО поділися з усіма присутніми студентами бойовим досвідом, розповіли про свій шлях становлення, як військовослужбовців, проблеми і складності, з якими їм довелося зіштовхнутися під час ведення бойових дій. Вони наголосили на важливості наявності якісних базових знань з військової підготовки, адже на передовій вагому роль може зіграти кожна секунда. У своєму виступі значний акцент військовослужбовці зробили на важливості навичок первинної медичної допомоги, так як дуже часто від цього може залежати життя солдата.

Військовий комісар передав на військову кафедру пам`ятки та методичні рекомендації, розроблені на основі практичного бойового досвіду та відповідно до бойових реалій сьогодення, в яких основний акцент було зосереджено на практичних навичках, способах їх досягнення та на основних діях солдат під час ведення бою. Також вони запропонували залучити до навчального процесу власних інструкторів, що підтримала адміністрація університету.

- Я щиро вдячний Дмитру Анатолійовичу за те, що він відгукнувся на нашу ініціативу та долучився до навчального процесу, який здійснюється в університеті для підготовки майбутніх офіцерів Збройних Сил України. Такі зустрічі мають бути системними. Ми вас запрошуємо до навчального та виховного процесу, адже, ваші знання, вміння і навички, отримані в бойовій обстановці, запорука формування майбутнього України. – наголосив ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко.

Такі зустрічі курсантів військової кафедри з бойовими офіцерами покликані забезпечити виховання офіцерів - справжніх захисників України.

Сергій Єфіменко
ІАЦ ПолтНТУ

1452 переглядів
Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2017