Четвер, 11 травня 2017

У Полтаві підняли Державний прапор України та Прапор Європейського Союзу

Представники ПолтНТУ приєднались до міського заходу, урочистого підняття прапору України та Прапору Європейського Союзу.

У Полтаві біля будівлі облдержадміністрації урочисто підняли Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу. Урочистості відбулися з нагоди затвердження Радою ЄС безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом.

На церемонії підняття зібралися депутати, студенство та небайдужі полтавці, до заходу долучились і представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Декілька сотень небайдужих громадян слідкували за тим, як урочисто піднімаються прапори України та Європейського Союзу біля Полтавської обласної державної адміністрації.

-          Це дуже важлива подія, безвізовий режим надасть багато можливостей для молоді. Сподіваємось, що дану можливість усі будуть використовувати з користю для нашої країни. – зазначив студент ПолтНТУ Микола.

Вітаємо Українців із визначною подією, нехай дана можливість стане хорошим стартом для реалізації та розвитку нашої країни.

Рена Дарсанія,