П'ятниця, 05 травня 2017

У ПолтНТУ відбувся ІІ етап  Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 року № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» 26-27 квітня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання».

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка не випадково був визначений базовим навчальним закладом для проведення олімпіади, оскільки є одним із провідних осередків підготовки високопрофесійних фахівців.

На урочистій церемонії відкриття, яка згідно регламенту відбулася 26 квітня 2017 року, перший проректор – проректор з науково-педагогічної роботи Богдан Коробко привітав усіх учасників від імені голови організаційного комітету олімпіади, ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка, побажавши при цьому конкурсантам успіхів, отримати максимальні результати і, звичайно ж, перемоги.

Відразу після церемонії відкриття учасники приступили до написання робіт. Конкурсні завдання складалися з тестової частини та задач за окремими розділами таких дисциплін: «Підйомно-транспортні машини», «Машини для земляних та меліоративних робіт», «Дорожні машини», «Машини для виробництва будівельних матеріалів і механізований інструмент». У ході вирішення запропонованих завдань кожен з присутніх мав змогу максимально проявити себе, розкрити свій потенціал та об’єктивно оцінити результати своєї підготовки.

27 квітня 2017 року відбулася кульмінація ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» - нагородження переможців.

Отже, за результатами оцінювання конкурсних робіт членами журі, до складу якого ввійшли фахівці з провідних університетів України, переможцями та призерами олімпіади стали: студент Національного університету водного господарства та природокористування Олексій Пухтаєвич, студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Дмитро Заруба, студент Харківського національного університету будівництва і архітектури Богдан Кляпко та студент Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Дмитро Демяник. Усі переможці отримали дипломи, а учасники - сертифікати про участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді.

Тож вітаємо переможців та бажаємо їм примножувати свої здобутки на науковому поприщі, а усім учасникам –  впевнено рухатись до своєї мети.

Сергій Єфіменко

Перелік спеціальностей та сертифікатів