П'ятниця, 14 квітня 2017

Студентка ПолтНТУ вдало виступила на ХІХ Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції «Людина і космос»

Вітаємо студентку гуманітарного факультету Олександру Литвин (201-пГД) із успішним виступом на ХІХ Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції «Людина і космос» у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. О.М.  Макарова, яка відбувалася  12-14 квітня в м. Дніпрі з  нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

Рішенням оргкомітету науково-практичної конференції під головуванням Є.О.Джура та генерального директора НЦАОМ О.В.Кулика Олександру Литвин відзначено Дипломом за найкращу доповідь «Юрій Кондратюк (Олександр Шаргей) як творець аерокосмічних нетрадиційних проектів та ідей» (науковий керівник – заслужений працівник освіти України, к.і.н., доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Н.К.Кочерга).

За матеріалами гуманітарного факультету