Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
П'ятниця, 14 квітня 2017

У ПолтНТУ відбулася відкрита лекція з представниками українського представництва віденської фірми “HERZ

 У рамках Фестивалю науки, який було напередодні відкрито у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка,  13 квітня 2017 року була проведена відкрита мультимедійна лекція-семінар разом з представниками українського представництва віденської фірми “HERZ” (“ГЕРЦ Україна”, м. Київ) для студентів спеціальностей  “Теплоенергетика”, “Теплогазопостачання і вентиляція” та “Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів” на тему «Продукція компанії HERZ для енергоефективних систем тепло- та холодопостачання».

 На лекції виступили представники фірми, а саме: технічний директор фірми “ГЕРЦ Україна” – І.В. Засєдатєлєв та регіональний торгово-технічний представник – О.С. Міщан.

У свій час у рамках зазначеної співпраці представники фірми “ГЕРЦ Україна” передали в лабораторію кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики у безкоштовне використання студентам та аспірантам обладнання для влаштування стенду для проведення лабораторних робіт та наукових досліджень.

 Ескіз-проект стенду під час виконання свого дипломного проекту здійснив колишній випускник кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики, а нині інженер одного з підрозділів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Цаплін Денис.

Окрема подяка від колективу кафедри за технічну підтримку при проведені пусконалагоджувальних робіт на стенді полтавській фірмі «Де БЮТ», яку зараз очолює колишній співробітник кафедри Ю.О. Буцький.

Монтаж лабораторного стенду виконали колишні випускники кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики Крупко Роман та Юліан Данильченко, які зараз працюють в м. Полтаві за фахом і займаються пусконалагоджувальними роботами в галузі теплопостачання та опалення.

Під час зустрічі технічний директор фірми “ГЕРЦ Україна” І.В. Засєдатєлєв запропонував продовжити співпрацю шляхом стажування студентів кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики в навчальному класі, що розташований в центральному офісі фірми в м. Київ.

Обладнання планується використовувати у навчальному процесі, для  практичного вивчення сучасних систем розподілу теплоти і проведення лабораторних робіт з курсу “Джерела теплопостачання промислових підприємств” та наукових досліджень магістрів та аспірантів кафедри.

За матеріалами

кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики

868 переглядів
Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2017