П'ятниця, 14 квітня 2017

У ПолтНТУ відбулася відкрита лекція з представниками українського представництва віденської фірми “HERZ

У рамках Фестивалю науки, який було напередодні відкрито у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка,  13 квітня 2017 року була проведена відкрита мультимедійна лекція-семінар разом з представниками українського представництва віденської фірми “HERZ” (“ГЕРЦ Україна”, м. Київ) для студентів спеціальностей  “Теплоенергетика”, “Теплогазопостачання і вентиляція” та “Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів” на тему «Продукція компанії HERZ для енергоефективних систем тепло- та холодопостачання».

На лекції виступили представники фірми, а саме: технічний директор фірми “ГЕРЦ Україна” – І.В. Засєдатєлєв та регіональний торгово-технічний представник – О.С. Міщан.

У свій час у рамках зазначеної співпраці представники фірми “ГЕРЦ Україна” передали в лабораторію кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики у безкоштовне використання студентам та аспірантам обладнання для влаштування стенду для проведення лабораторних робіт та наукових досліджень.

Ескіз-проект стенду під час виконання свого дипломного проекту здійснив колишній випускник кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики, а нині інженер одного з підрозділів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Цаплін Денис.

Окрема подяка від колективу кафедри за технічну підтримку при проведені пусконалагоджувальних робіт на стенді полтавській фірмі «Де БЮТ», яку зараз очолює колишній співробітник кафедри Ю.О. Буцький.

Монтаж лабораторного стенду виконали колишні випускники кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики Крупко Роман та Юліан Данильченко, які зараз працюють в м. Полтаві за фахом і займаються пусконалагоджувальними роботами в галузі теплопостачання та опалення.

Під час зустрічі технічний директор фірми “ГЕРЦ Україна” І.В. Засєдатєлєв запропонував продовжити співпрацю шляхом стажування студентів кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики в навчальному класі, що розташований в центральному офісі фірми в м. Київ.

Обладнання планується використовувати у навчальному процесі, для  практичного вивчення сучасних систем розподілу теплоти і проведення лабораторних робіт з курсу “Джерела теплопостачання промислових підприємств” та наукових досліджень магістрів та аспірантів кафедри.

За матеріалами

кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики