П'ятниця, 14 квітня 2017

Вітання колективу ПолтНТУ зі святом Христового Воскресіння

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір привітав колектив Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка із прийдешнім святом світлого Христового Воскресіння.

Напередодні світлого Христового Воскресіння Архієпископ Полтавський і Кременчуцький, архієрей Української православної церкви Київського патріархату Владика Федір поспілкувався із представниками ПолтНТУ, зокрема проректором з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світланою Сівіцькою, помічником ректора з молодіжної політики Володимиром Даценком, студенткою гуманітарного факультету Ренилтою Дарсанією та зауважив:

- Впродовж достатньо тривалого часу між Свято-Успенським собором і Полтавським національним технічним університетом  імені Юрія Кондратюка існує тісна співпраця. Це співробітництво існує з відродження собору, адже фахівці університету займалися розробкою проекту та наглядом за будівництвом  храму. Також фахівці університету розробили електронну систему курантів, дзвони відбивають кожних 15 хвилин і кожну годину. Система потребує нагляду, який проводять співробітники ПолтНТУ. Співпрацюючи з університетом я мав нагоду провести лекцію на історично-церковну тему зі студентами ПолтНТУ. Громада нашого собору дуже вдячна колективу університету, ректору, професорського-викладацькому складу та студентам університету за плідну співпрацю.

Принагідно Владика Федір привітав колектив Полтавського національного технічного університету  імені Юрія Кондратюка зі світлим Хрестовим Воскресінням:

Хай Бог допомагає в праці, щоб ми трудилися на благо нашої Батьківщини, щоб ми піднімали авторитет нашої держави, тому, що ми маємо великий інтелектуальний потенціал. З Божою допомогою ми втілимо ці мрії. Нехай Господь допомагає вам у всіх ваших добрих справах, – додав Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір.

Вітаємо з величним святом, Воскресінням Христовим, бажаємо усім миру, благополуччя та сімейного затишку.

Рена Дарсанія,

Перелік спеціальностей та сертифікатів