Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
П'ятниця, 14 квітня 2017

Вітання колективу ПолтНТУ зі святом Христового Воскресіння

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір привітав колектив Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка із прийдешнім святом світлого Христового Воскресіння.

 Напередодні світлого Христового Воскресіння Архієпископ Полтавський і Кременчуцький, архієрей Української православної церкви Київського патріархату Владика Федір поспілкувався із представниками ПолтНТУ, зокрема проректором з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світланою Сівіцькою, помічником ректора з молодіжної політики Володимиром Даценком, студенткою гуманітарного факультету Ренилтою Дарсанією та зауважив:

- Впродовж достатньо тривалого часу між Свято-Успенським собором і Полтавським національним технічним університетом  імені Юрія Кондратюка існує тісна співпраця. Це співробітництво існує з відродження собору, адже фахівці університету займалися розробкою проекту та наглядом за будівництвом  храму. Також фахівці університету розробили електронну систему курантів, дзвони відбивають кожних 15 хвилин і кожну годину. Система потребує нагляду, який проводять співробітники ПолтНТУ. Співпрацюючи з університетом я мав нагоду провести лекцію на історично-церковну тему зі студентами ПолтНТУ. Громада нашого собору дуже вдячна колективу університету, ректору, професорського-викладацькому складу та студентам університету за плідну співпрацю.

Принагідно Владика Федір привітав колектив Полтавського національного технічного університету  імені Юрія Кондратюка зі світлим Хрестовим Воскресінням:

Хай Бог допомагає в праці, щоб ми трудилися на благо нашої Батьківщини, щоб ми піднімали авторитет нашої держави, тому, що ми маємо великий інтелектуальний потенціал. З Божою допомогою ми втілимо ці мрії. Нехай Господь допомагає вам у всіх ваших добрих справах, – додав Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір.

Вітаємо з величним святом, Воскресінням Христовим, бажаємо усім миру, благополуччя та сімейного затишку.

Рена Дарсанія,
 ІАЦ ПолтНТУ

939 переглядів
Вступна кампанія 2018
МОН
Інституційний репозитарій
120 річниця з дня народження
Юрія Кондратюка
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2017