Четвер, 13 квітня 2017

ПолтНТУ – учасник Міжнародної наукової конференції в м. Ченстохова (Польща)

06-07 квітня 2017 року в м. Ченстохова (Польща) відбулася ІІ Міжнародна наукова конференція «Глобальні аспекти світового господарства та міжнародних відносин в умовах нестабільності економіки», до якої долучився фахівець ПолтНТУ.

Організатором конференції виступили Полонійна Академія у Ченстохові (Польща) та Криворизький економічним інститутом ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (Україна). Це унікальна за масштабом та  змістовним наповненням подія.

Учасниками конференції  стали представники вищих навчальних закладів Німеччини, Марокко, Камеруну, Румунії, Мексики, Польщі, України, та Латвії.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка було представлено завідувачем кафедри економіки підприємства та управління персоналом професор, к.е.н. Вірою Чевгановою.

Основним завданням Міжнародної науково-практичної конференції було обговорення процесу глобалізації світового господарства з урахуванням переходу світового співтовариства від індустріальної до постіндустріальної стадії свого розвитку. На пленарному засіданні виступаючі зазначили актуальність міжнародної співпраці, яка підвищує престиж освітньої, педагогічної і наукової діяльності, сприяє формуванню нових підходів щодо активізації людського капіталу на державному рівні.

Професор Віра Чевганова була модератором секції «Проблеми екології та підвищення енергоефективності у світовій економіці» та виступила з доповіддю на тему «Підвищення енергоефективності української економіки: проблеми та перспективи».

Крім того, у межах програмних заходів конференції  відбувся  круглий стіл на тему «Польсько-українські освітньої-культурні комунікації», який проводив ректор-засновник Академії Полонійної в Ченстохові - кс. проф. д. пед. н. Анджей Криньські. Представники усіх навчальних закладів взяли участь в обговоренні напрямів співпраці, одним з яких є зростання програм «Подвійний диплом» для майбутніх фахівців-магістрів.

Переваги цієї програми студенти відчувають уже на перших кроках її впровадження, а саме: європейський тип мислення, практичне використання здобутих знань і цілком логічне упорядкування життєдіяльності, рентабельності і ринковий підхід до організації будь-якої справи.

На круглому столі виступила і завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом Віра Чевганова, яка презентувала Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, його основні досягнення та напрями міжнародного співробітництва.

Усі науковці, які були присутні на конференції, отримали іменні сертифікати учасників ІІ Міжнародної наукової конференції «Глобальні аспекти світового господарства та міжнародних відносин в умовах нестабільності економіки».

За матеріалами кафедри економіки

підприємства та управління персоналом