Понеділок, 20 березня 2017

Новий стратегічний партнер ПолтНТУ – Пекінський технологічний університет

15 березня відбувся офіційний візит делегації Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка до Пекінського технологічного університету.

Розвиток міжнародного співробітництва є стратегічним пріоритетом діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Продовжуючи активне співробітництво з університетами Китаю, відбувся офіційний візит делегації Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка до Пекінського технологічного університету у складі ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенко та проректора з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлани Сівіцької.

Відбулися двосторонні переговори з президентом Пекінського технологічного університету, професором Liu Gonghui, проректором, професором Wu Bin, директором міжнародного відділу, професором Wu Wenying, під час яких визначили ключові напрями співробітництва та нові спільні проекти. Зокрема проходження навчання та здійснення академічних обмінів студентів ПолтНТУ та  Пекінського технологічного університету.

Під час візиту ректор університету, професор Володимир Онищенко підписав угоду з президентом Пекінського технологічного університету, професором Liu Gonghui про співробітництво між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Пекінським технологічним університетом (Китай).

Делегація ПолтНТУ ознайомилася із університетом, відвідала лабораторії коледжу (факультету) мехатроніки та прикладної електроніки, коледжу (факультету) архітектури та будівництва Пекінського технологічного університету, у яких матимуть змогу навчатися студенти ПолтНТУ, а науково-педагогічні працівники університету – проходити стажування.

Підкреслюючи важливість співробітництва з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка, протягом усього часу перебування делегації ПолтНТУ перед головним корпусом Пекінського технологічного університету був піднятий Державний Прапор України.

Тож розвиток міжнародного співробітництва з Пекінським технологічним університетом вкотре підкреслює широкі можливості для студентів ПолтНТУ проходити навчання та стажування, вивчати мову та культуру Піднебесної.

Світлана Сівіцька,
проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи
та міжнародного співробітництва

Перелік спеціальностей та сертифікатів