П'ятниця, 17 березня 2017

У ПолтНТУ нагородили учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Екологія та екологічна безпека»

На базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю «Екологія та екологічна безпека».

15 березня 2017 року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю «Екологія та екологічна безпека». Він спрямований на виявлення та підтримку студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації наукової роботи, як найважливішого фактору формування фахівців нового типу. На захисті було представлено 94 наукові роботи, які були удостоєні права прилюдного захисту своїх наукових здобутків перед фаховою комісією.

Фахова комісія, яка складалася з професорів, доцентів провідних вищих навчальних закладів України з підготовки екологів провела оцінку студентських наукових робіт і визначили кращих молодих науковців, яких було нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Також було нагороджено учасників «Сертифікатом учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю «Екологія та екологічна безпека» та відзначено членів журі сертифікатом.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за галуззю «Екологія та екологічна безпека» уже третій рік поспіль проводиться на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, оскільки він один із провідних університетів України.

Тож вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та бажаємо творчих успіхів, не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові наукові вершини!

Перелік спеціальностей та сертифікатів
на вступ до університету