П'ятниця, 17 березня 2017

ПолтНТУ долучився до  Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

16 березня 2017 року студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка зустрілися з учасниками Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

9 березня 2017 року в Києві стартував 5-ий потяг Єднання України «Труханівська Січ», пасажири якого – волонтери, студенти, школярі, громадські діячі та військові зі східних та західних областей – подорожуватимуть упродовж 16 днів північними та центральними областями України.Акція ініційована волонтерами і громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності та проводиться з метою консолідації та взаєморозуміння громадян з різних куточків країни, піднесення патріотичного духу та популяризації національної культури країни.

На залізничному вокзалі гостинно зустрічали пасажирів потягу  керівництво міста, духовенство, небайдужі полтавчани, а також представники студентства та адміністрації Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Учасники проекту відвідали мальовничі куточки Полтави, побували в історичних центрах нашого міста, завітавши в тому числі і до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

У ході екскурсії в народному музеї ПолтНТУ радник ректора, заслужений працівник освіти України, кандидат історичних наук, доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Надія Кочерга розповіла гостям університету про життя та безсмертний подвиг студента електромеханічного факультету нашого вищого навчального закладу, бійця полку "Азов"Дмитра Коряка, який 11 лютого 2015 р. поблизу Широкиного Донецької області героїчно загинув, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України.

Учасники всеукраїнської акції вшанували пам'ять героя, долучившись до урочистого покладання квітів до його стели.

Гості університету завітали до виставкової зали, де вони ознайомилися з досягнутими результатами та науковими здобутками нашого вищого навчального закладу.

Під час зустрічі зі студентами ПолтНТУ учасники національно-патріотичного проекту «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» розповіли про героїчні вчинки військовослужбовців. Були проведені дискусії на тему військово-національного та історико-духовно-патріотичного виховання. Обговорювалися питання щодо ситуації в державі, де кожен бажаючий міг висловити свою точку зору щодо подальшого розвитку України, а також питання щодо національно-культурної самобутності, мистецтва та історичного спадку.

Студенти після закінчення дискусій наголосили на важливості проведення даного заходу, адже подібні акції сприяють всебічному розвитку держави та національно-патріотичному вихованні молоді, чому в ПолтНТУ приділяється дуже велика увага.

Сергій Єфіменко

Перелік спеціальностей та сертифікатів