Неділя, 12 березня 2017

День абітурієнта у ПолтНТУ

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка зустріли майбутніх абітурієнтів на Дні відкритих дверей.

Понад 500 учнів загальноосвітніх закладів, ліцеїв, гімназій та технікумів зі всієї Полтавщини завітали до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, щоб більше дізнатись про свій майбутній університет. Особливістю навчання студентів у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка є органічне поєднання інженерно-технічних, фінансово-економічних та гуманітарних знань, які спрямовані на підготовку сучасного висококваліфікованого фахівця, здатного продуктивно вирішувати складні завдання сьогодення. Саме студенти ПолтНТУ мають унікальну можливість отримувати знання європейського рівня, брати участь у науково-дослідницькій роботі, навчатися за програмами подвійних дипломів, проходити практику у провідних компаніях України.

З вітальним словом до абітурієнтів звернувся ректор ПолтНТУ, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко:

- Доброго дня, шановні наші абітурієнти. Ми щиро вітаємо вас у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Концепція розвитку нашого університету передбачає, в першу чергу, активне міжнародне співробітництво. Наш університет співпрацює з потужними компаніями і організаціями, чим забезпечує якісну практичну підготовку наших студентів. ПолтНТУ – це університет успішних людей і, безумовно, перспективною програмою розвитку університету передбачається якісна підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців народногосподарського комплексу нашої держави. Університет пишається тією матеріально-технічною базою, яка забезпечує практичну підготовку студентів. Ми пишаємося нашими найкращими студентами, які навчаються в університеті, адже це дійсно молоді, креативні люди, які є партнерами і допомагають адміністрації розбудовувати, розвивати наш навчальний заклад. Сьогоднішня наша з вами зустріч має на меті дати відповідь на всі ваші запитання для того, щоб кожен з вас зміг зробити правильний вибір, долучившись до веселої, потужної, великої та креативної сім’ї, до наших чарівних і гарних студентів.

Ректор розповів майбутнім абітурієнтам наскільки перспективно та престижно навчатися в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. У своєму виступі Володимир Онищенко презентував спеціальності, за якими проводиться навчання в навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту, будівельному, архітектурному, електромеханічному, гуманітарному факультетах, факультеті інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем, факультеті нафти і газу та природокористування. Ректор наголосив на можливостях студентів отримати подвійні дипломи, навчатися у багатьох закордонних університетах-партнерах за програмами академічної мобільності. Ректор відмітив, що університет має потужну матеріально-технічну базу, оснащену сучасним обладнанням, сучасні аудиторії, комфортні умови для навчання та самореалізації студентів. Акцентував увагу на всебічному розвитку студентів університету, адже вони беруть активну участь у громадському та культурному житті університету: ведуть активне спортивне життя, проводять різноманітні культурно-мистецькі заходи.

Майбутні абітурієнти ПолтНТУ познайомились з креативними, цілеспрямованими, ініціативними представниками Студентського парламенту ПолтНТУ на чолі з президентом Мариною Корнієнко та профспілковим комітетом студентів ПолтНТУ, очолюваним Олександром Дроботею. А також гостям розповіли про можливість реалізувати себе у студентському телебаченні «Студ лайф ТВ» та студентському радіо «Студ ФМ».

Гостей університету привітав талановитий випускник ПолтНТУ, учасник та фіналіст талант-шоу «Х-фактор» і «Україна має талант» Артем Лоїк. Він згадав яскраві роки свого навчання і творчого становлення в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, побажав майбутнім абітурієнтам тільки перемог та досягнення омріяної мети.

На завершення заходу декани разом зі студентським активом та завідуючими кафедрами  ознайомили абітурієнтів із напрямами підготовки факультетів та лабораторною базою університету, підкресливши переваги навчання у ПолтНТУ. Гості мали змогу відвідати сучасні аудиторії, зали засідань, спортивний комплекс, завітати до студмістечка і упевнитись, що в університеті створені всі умови для якісного навчання студентів.

Бажаємо абітурієнтам успіхів у складанні ЗНО та чекаємо їх в єдиній університетській родині Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка!

Перелік спеціальностей та сертифікатів
на вступ до університету