Вівторок, 12 квітня 2016

У ПолтНТУ відбувся міжнародний захід волонтера Корпусу Миру США Ларі Раффеті та кафедри іноземних мов «Living Library»

Проект розвиває дружні стосунки між іноземцями та українцями.

9 квітня у читальному залі бібліотеки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вдруге відбувся міжнародний захід «Living library» (Жива бібліотека). Організатором заходу виступив волонтер Корпусу Миру США в Україні Ларі Раффеті спільно з кафедрою іноземних мов ПолтНТУ.

Захід спрямований на налагодження тісних та дружніх стосунків між іноземцями та українцями. У заході «Жива бібліотека» кожен представник іноземної держави, так звана Книга, як носій іншомовної культури, відповідає на запитання групи студентів щодо історії, традицій, способу життя, особливостей менталітету своєї країни. Головне правило такого спілкування – поважати один одного.

У заході взяли участь Волонтери Корпусу Миру США в Україні Barry Groop, Janet Nguyen, Paul Klein, Peggy Walton, Roxanna Martinez, представники Анголи та Нідердандів та близько 50 студентів і старшокласників з усієї Полтави, зокрема, структурного підрозділу ПолтНТУ Полтавського коледжу нафти і газу.

Жива бібліотека – це особливий привід об’єднати людей усіх рас та національностей. Сподіваємось, що цей захід стане черговою гарною традицією Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Маргарита Лубкова,