Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра

Студенти ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка цими вихідними «подорожували» Францією

16 травня 2015 року в рамках святкувань із нагоди відзначення Дня Європи в Україні студентська молодь Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вкотре узяла участь у мистецько-культурному заході «Студентське Європейське містечко».

 

Студенти спеціальності «Міжнародна економіка» та викладачі кафедри міжнародної економіки та маркетингу ПолтНТУ представили широкому загалу Францію. Знайомство з країною чекало на гостей Європейського містечка у павільйоні Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

  

Можна було дізнатися багато цікавого про історичні події, видатних особистостей, культуру та економіку Франції, переглянувши матеріали експозиції та відеоролики, підготовлені студентами та викладачами кафедри міжнародної економіки та маркетингу, та покуштувавши французьких делікатесів. Усі відвідувачі павільйону університету могли позмагатися за призи в інтелектуальних вікторинах та конкурсі дитячого малюнку на асфальті.

 

Керівництво Полтавської облдержадміністрації та Полтавської обласної ради, заступник посла ФРН в Україні Анка Фельдгузен не оминули своєю увагою павільйон ПолтНТУ. Під час спілкування із завідуючою кафедри міжнародної економіки та маркетингу, професором Чичкало-Кондрацькою І.Б. відвідувачі були приємно здивовані широкою співпрацею ПолтНТУ із європейськими, зокрема німецькими, вищими навчальними закладами, а саме: спільним проведенням міжнародних конференцій, досвідом стажування та навчання студентів спеціальності «Міжнародна економіка» у Бранденбурзькому  університеті прикладних наук. Таким чином, викладачі і студенти ПолтНТУ, відвідувачі павільйону вкотре переконалися, що Європа починається не за кордоном, вона починається в серці кожного з нас!

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

3170 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018