Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра

У ПолтНТУ відбувся науково-практичний семінар, присвячений 67-ій річниці від дня народження професора Геннадія Михайловича Губреєва

З доповідями на семінарі виступили провідні вчені вищих навчальних закладів зі всієї України.

 

28 травня у Полтавському національному технічному університеті відбувся науково-практичний семінар, присвячений 67-ій річниці від дня народження видатного математика,  професора Геннадія Михайловича Губреєва. Мета семінару – дослідження та обґрунтування теоретичних, методологічних і практичних проблем функціонального, математичного і чисельного аналізів та методів їх розв’язання у інформаційних технологіях.

 

У роботі семінару взяли участь понад 20 учасників, серед них 5 докторів наук, 9 кандидатів наук. Співорганізаторами семінару виступили: Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Фізико-технічний інститут низьких температур імені Б.І. Вєркіна. 

 

Участь у семінарі взяв брат Геннадія Михайловича Губреєва Микола Михайлович Губреєв:

– Вітаю усіх учасників семінару і хочу висловити подяку ректору Полтавського національного технічного університету, професору Володимиру Онищенку, який активно спряв організації і проведенню цього науково-практичного семінару. Сподіваюся, що він буде багатим на нові ідеї та надзвичайно плідним як для талановитої молоді, присутньої тут, так і для колег мого брата, які разом з ним працювали над великою кількістю наукових праць. Бажаю молодому поколінню науковців успіхів і нових відкриттів та сподіваюся, що цей семінар стане щорічним.

 

Науково-практичний семінар працював за трьома напрямками: функціональний аналіз та теорія функцій; диференційні та інтегральні рівняння, їх застосування; інформаційні технології.

 

Гості конференції виступили з докладами:

  1. Навколо теореми Ван Даля-Шмудгена. Арлінський Юрій Мойсійович – завідувач кафедри математичного аналізу Cхідноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, д.ф.-м.н. проф.
  2. Невід’ємні самоспряжені розширення і моделі точкових взаємодій. Ковальов Юрій Григорович  – старший викладач кафедри математичного аналізу Cхідноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
  3. Про структурну властивість нульових множин квазіполіномів та інших майже періодичних функцій. Фаворов Сергій Юрійович – завідувач кафедри теорії функцій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, д.ф.-м.н., проф.
  4. Відкриті системи другого порядку. Золотарьов Володимир Олексійович – провідний науковий співробітник Фізико-технічного інституту низьких температур імені Б.І. Вєркіна, д.ф.-м.н., проф.
  5. Про спектри деяких нескінченних графів. Голінський Леонід Борисович – провідний науковий співробітник Фізико-технічного інституту низьких температур імені Б.І. Вєркіна, д.ф.-м.н., с.н.с.
  6. Автоперетворення Беклунда для рівняння Sine-Гордона і Кортевега-де-Фріза. Сєров Микола Іванович – д.ф.-м.н., професор кафедри вищої математики Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.
  7. Інформаційні технології оптимізації логістичних процесів в умовах агрохолдингу. Скакаліна Олена Вікторівна – к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.
  8. Подальше працевлаштування після отримання кваліфікації спеціаліста з інформаційних технологій. Кравець Олександр Іванович – інженер-програміст ПАТ «НВП «Радій».

 Актуальні питання, розглянуті на семінарі, викликали живе обговорення та обмін думками серед студентів на науковців, які взяли участь у науковому заході. На закінчення семінару його учасники вирішили активно сприяти розвитку і впровадженню прогресивних форм наукових досліджень університетів, інших освітніх і наукових центрів та посилювати взаємодію ВНЗ у сфері проблем функціонального, математичного і чисельного аналізів та методів їх розв’язання у інформаційних технологіях. Також буде випущено друковані примірники збірника тез доповідей семінару.

Анна Супруненко,
ІАЦ ПолтНТУ

3366 переглядів
ЗНО-2018. Реєстрація
Вступна кампанія 2018
МОН
+20 до ЗНО
запрошуємо взяти участь в олімпіаді
Інституційний репозитарій
Атестація осіб,
які претендують на вступ
на державну службу
інтернет-ресурс
дистанційного навчання
ПолтНТУ
студентське
життя
Підготовче відділення
доуніверситетскої
підготовки ПолтНТУ
конференції
фахові
видання
відділ
міжнародного
співробітництва
олімпіади
центр юридичної
допомоги
воїнам АТО
профком
працівників
університету
Олімпіади

КОНТАКТИ
36011, м. Полтава,
Першотравневий проспект, 24.
Телефон приймальної комісії:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

ЯК НАС ЗНАЙТИ

СЕРТИФІКАТ

Скринька довіри

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018