Вивчення іноземних мов – успішний старт кар’єри

Понеділок, 07 серпня 2017

Вивчення іноземних мов – успішний старт карєри

На базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, за сприяння адміністрації вишу, продовжив  роботу сучасний центр іноземних мов.

У сучасному світі неможливо уникнути ситуації, коли виникає потреба в знанні іноземної мови. Знання іноземних мов Вам може знадобитися при читанні наукової літератури, перегляді фільмів, пошуку в Інтернеті та навіть використанні ПК.

Так, кожен бажаючий студент, а також усі охочі жителі міста можуть вільно оволодіти навичками спілкування польською мовою у Українсько-Польському центрі ПолтНТУ. У наш час знання іноземної мови дає дуже вагомі перспективи в плані освіти чи працевлаштуванні. У процесі вивчення на Вас очікують: тематичні заняття з історії та культури Польщі, перегляд фільмів польською мовою, а також ще дуже багато цікавої, різноманітної інформації. Заняття проводяться 3 рази на тиждень з понеділка по п’ятницю по 2 академічні години у зручний для кожного час за доступною ціною.

Також нагадуємо про пілотний курс «Англійська для академічних потреб» у рамках реалізації проекту «Англійська для університетів» спільно з Британською радою в Україні. Даний курс – це вдале поєднання  автентичного матеріалу, комунікативного підходу до викладання та пільгової ціни.

Запрошуємо вас на навчання до Центру вивчення іноземних мов.

Анатолій Василенко,