П'ятниця, 20 листопада 2015

У ПолтНТУ відбувся міжнародний проект волонтера Корпусу Миру США в Україні «Living library»

Проект розвиває дружні стосунки між іноземцями та українцями.

14 листопада у читальному залі бібліотеки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка пройшов міжнародний проект «Living library» (Жива бібліотека). Організатором заходу виступив волонтер Корпусу Миру США в Україні Ларі Рафеті спільно з кафедрою іноземних мов ПолтНТУ.

Цей проект налагоджує тісні та дружні стосунки між іноземцями та українцями. У проекті «Жива бібліотека» Книга – це один з представників іноземної держави, якому можна задати будь-яке запитання. Єдине правило – поважати один одного, - зазначив організатор проекту, волонтер Корпусу Миру США в Україні Ларі Рафеті.

У заході взяли участь 8 представників з Туркменістану, США, Анголи і Алжиру та близько 50 студентів вишів і старшокласників шкіл з усього міста,  також структурного підрозділу ПолтНТУ Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму.

Мені надзвичайно сподобалось брати участь у такому заході, адже я завжди мріяла поспілкуватись з носіями англійської мови. Я дізналась чимало про традиції та культуру американців, туркменів та алжирців. Сподіваюсь, на канікулах відвідаю США та з новими знаннями мандруватиму по штатах, - розповіла студентка ПолтНТУ Катерина.

Жива бібліотека – це особливий привід об’єднати людей усіх рас та національностей, адже разом ми єдині та непереможні.

Маргарита Лубкова,

Міжнародне співробітництво