Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
В. Сосюра
Среда, 19 Июль 2017

У ПолтНТУ стартував новий проект «Канікули у Європі»

Студентський профком ПолтНТУ за підтримки адміністрації вишу організували поїздку студентів до столиць Європейських міст.

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка стартував студентський проект «Канікули у Європі». За підтримки адміністрації університету, зокрема ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка та Профкому студентів ПолтНТУ студенти вишу мали можливість відвідати найяскравіші міста Європи.

Даний проект уже реалізовувався на базі університету та завдяки спільним зусиллям набув неабиякої популярності. Так, загалом, за час існування даної ініціативи більше 200 студентів університету побували у історичних містах, столицях та туристичних пам’ятках Європи.

- Приємно, що адміністрацією університету приділяється значна увага студентству. Так, завдяки спільним зусиллям нам вдалось запустити, нині постійно діючий проект «Канікули у Європі», завдяки якому студенти без зайвих зусиль у дружній компанії подорожують по яскравим містам Європи. Для нас важливо, щоб самі студенти пропонували як саме вони бачать вдалий відпочинок, тому з нетерпінням чекатимемо ваших ідей. Запрошуємо до студентського самоврядування ПолтНТУ,  – зазначив голова Профкому студентів ПолтНТУ Олександр Дроботя.

За відгуками подорожуючих найяскравіші емоції у них були від підйому на Ейфелеву вежу, прогулянки схилами Саксонії, відвідування собору Святого Віта у Празі та Вавелю у Кракові, та від прогулянки тихими вулицями Дрездена. – додала співорганізатор проекту, студентка ПолтНТУ Владлена Перепелиця.

Так канікули у студентів ПолтНТУ розпочалися з поїздки в Європу, де протягом тижня вони відвідали столиці Чехії та Франції - Прагу та Париж, історичні міста Німеччини та Польщі - Дрезден та Краків, та Національний природний парк "Саксонська Швейцарія".

Рена Дарсанія,

ІАЦ ПолтНТУ

Прочитано 1622 раз
Институциональный репозитарий
120 годовщина со дня рождения
Юрия Кондратюка
Аттестация лиц,
которые претендуют на поступление
на государственную службу
интернет-ресурс
дистанционного обучения
ПолтНТУ
студенческая
жизнь
Подготовительное отделение
доуниверситетской
подготовки ПолтНТУ
конференции
профильные
издания
отдел
международного
сотрудничества
Олимпиады
центр юридической
помощи
воинам АТО
профком
работников
университета

КОНТАКТЫ
36011, г. Полтава,
Первомайский проспект, 24.
Телефон приемной комиссии:
(0532) 56-16-04.
E-mail: vstup@pntu.edu.ua

КАК НАС НАЙТИ

СЕРТИФИКАТ

Ящик доверия

Copyright © НВЦІ
"Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка" 2018