Спорт

Фізична культура та спорт в університеті є невід'ємною складовою частиною підготовки фахівців високої кваліфікації, формування загальної й професійної культури, збереження й зміцнення здоров'я, підвищення працездатності. До послуг студентів штат висококваліфікованих викладачів-тренерів, належна спортивна база: велика ігрова зала, спеціалізована зала важкої атлетики, боротьби, пауерліфтингу, загальної фізичної підготовки, стадіон із біговими доріжками, ігрові майданчики.

Щорічно проводиться велика кількість планових спортивно-масових і оздоровчих заходів: спартакіади, спортивні свята, товариські зустрічі з різних видів спорту – волейболу, баскетболу, футболу, гандболу, настільного тенісу, шахів, легкої атлетики, гирьового спорту, важкої атлетики, у яких щороку бере участь понад 2000 студентів та науково-педагогічних працівників університету.

Із року в рік зберігається стійка тенденція до збільшення кількості спортивних секцій. дружний колектив університету пишається спортивними здобутками спортсменів університету.

Значних успіхів досягли: майстер спорту України Заєць Дмитро, срібний призер Кубку України, кандидат в майстри спорту Кетрушко Андрій, чемпіон України серед вищих навчальних закладів, кандидат у майстри спорту Богомаз Андрій, бронзовий призер Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів із гирьового спорту; майстер спорту України Томілін Ярослав із важкої атлетики, майстер спорту України Калініченко Ігор срібного призера Чемпіонату України з жиму лежачи серед юніорів, майстер спорту Стьожка Олександр, Котенджи Катерина, срібна призерка Чемпіонату України із пауерліфтингу, Володимир Нос – майстер спорту, Чемпіон України з маунтенбайку серед юніорів; Дмитро Нос – майстер спорту, Чемпіон України з маунтенбайку серед юніорів; ректор університету Володимир Онищенко – кандидат у майстри спорту, гравець Суперліги клубного чемпіонату України з настільного тенісу; Катерина Демченко – кандидат у майстри спорту, чемпіонка України серед юніорів із пауерліфтингу; Артем Дорошенко – кандидат у майстри спорту, чемпіон України серед юніорів із армспорту. Нині в університеті працють спортивні секції : вільна боротьба, баскетбол(жін.чол.), волейбол(чол.жін), черліденг, футбол, настільний теніс, важка атлетика та гирьовий спорт, легка атлетика, плавання, гандбол, пауерліфтінг, в яких у вільний від навчання і роботи час понад 600 студентів, науково-педагогічних працівників мають можливість підвищувати свою спортивну майстерність, вести цілеспрямовану підготовку до участі в спортивних змаганнях міста, області, України.

Графік проведення тренувальних занять зі студентами
спортсменами збірних команд
Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

на 2015 – 2016 н.р.

вид спорту

місце проведення

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

субота

Волейбол (ж)

Остапов Андріан Васильович

ігровий зал

 

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

 

 

Баскетбол (ч)

Бондал Ігор Іванович

ігровий зал

16.30-18.30

 

18.00-20.00

 

18.00-20.00

 

Волейбол (ч)

Остапов Андріан Васильович

ігровий зал

 

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

 

 

Баскетбол (ж)

Жалій Руслан Васильович

ігровий зал

18.30-20.00

 

18.00-20.00

 

16.30-18.00

 

Наст. теніс

Черменський Андрій В’ячеславович

ігровий зал

 

18.00-20.00

 

18.00-20.00

 

09.00-11.30

(неділя)

Гирьовий спорт

Мандя Павло Якович

зал сил підготов

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

 

11.00-14.00

Пауерліфтинг

Гордієнко Оксана Валеріївна 

Гордієнко Юлія Валеріїна

Спорт. кімн.

гурт № 3

16.20-18.20

16.20-18.20

16.20-18.20

16.20-18.20

16.20-18.20

 

Важка атлетика

Мандя Павло Якович

зал сил підготов

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

 

11.00-14.00

Легка атлетика (ж)

Омельяненко Олександр Васильович

стадіон ПолтНТУ

ДЮСШ №5

 

17.00-18.30

 

17.00-18.30

17.00-18.30

10.00-11.30

Дзюдо

Мусіяченко Євгеній Сергійович

Спорт. кімн.

гурт № 4

16.30-18.30

 

 

17.00-18.30

16.30-18.30

 

Міні-футбол

Воробйов Олексій Васильович

Спорт. майданчик ПолтНТУ

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

 

 

Черліденг

Синиця Тетяна Олександрівна

ауд 140

 

16.00-17.30

 

16.00-17.30

 

 

Футбол

Воробйов Олексій Васильович

Стадіон ПолтНТУ

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

 

 

Армспорт

Занько

Лілія Миколаївна

Спорт. кімн.

гурт № 3

18.00-19.00

 

18.00-19.00

18.00-19.00

 

 

Гандбол

Лупай Юрій Михайлович

Стадіон ПолтНТУ

ЗОШ№ 14

19.30-21.00

 

19.30-21.00

19.30-21.00

 

 

Шахи

Пономаренко Наталія Миколаївна

Ауд.143

17.00-18.00

 

17.00-18.00

 

17.00-18.00

 

Плавання

Остапов Андріан Васильович

„Дельфін”

 

 

18.30-20.00

 

 

 

Більярд

Лупай Юрій Михайлович

Більярдна зала ауд.141

16.30-18.00

 

16.30-18.00

 

16.30-18.00

 

Вільна боротьба

Мусіяченко Євгеній Сергійович

Спорт. кімн.

гурт № 4

16.30-18.30

 

 

17.00-18.30

16.30-18.30

 

Самбо

Мусіяченко Євгеній Сергійович

Спорт. кімн.

гурт № 4

16.30-18.30

 

 

17.00-18.30

16.30-18.30

 

Легка атлетика (ч)

Жалій Руслан Васильович

стадіон ПолтНТУ

ДЮСШ №5

 

17.00-18.30

 

17.00-18.30

17.00-18.30

10.00-11.30

Футзал

Воробйов Олексій Васильович

Стадіон ПолтНТУ

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

 

 

Пляжний волейбол

Остапов Андріан Васильович

Ігровий майданчик

 

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

 

 

Веслування на байдарках і каное

Мороз Юрій
Миколайович

„Олімпійські надії”

16.30-18.30

16.30-18.30

16.30-18.30

16.30-18.30