У ПолтНТУ розпочалася вступна кампанія!

Сьогодні відбулося засідання приймальної комісії, щодо початку прийому документів на навчання.

Розпочав роботу консультаційний пункт ПолтНТУ, який допоможе абітурієнтам створити свої електронні кабінети та подати заявку до обраної ними спеціальності. У ПолтНТУ студенти можуть здобути освіту за 42 спеціальностями та спеціалізаціями, з повним переліком можна ознайомитися на сайті університету.

Детальніше ознайомитися з правилами вступної кампанії та особливостями вступу в 2018 році абітурієнти мають змогу в  розділі «Вступ» на офіційному сайті університету.

Зокрема, вступники зможуть знайти відповіді на запитання про те, як стати студентом ПолтНТУ, які документи потрібно подавати, чи можна змінювати пріоритетність заяв.

З нетерпінням чекаємо на Вас у великій та дружній студентській родині ПолтНТУ!