2018-05-08

Вітання з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Від імені багатотисячного науково-педагогічного та студентського колективу університету вітаємо з Днем пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Гідно вшановуючи подвиг викладачів, співробітників та студентів навчального закладу, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям Українського народу.

Низько вклоняємося кожному з фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та наближав День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці чудові весняні дні  українці знову дають відсіч озброєному агресору. Українські воїни самовіддано відстоюють незалежність та територіальну цілісність країни. Серед героїв, хто віддав життя за мирне небо й  наш спокій і випускник університету 2011 року Дмитро Коряк.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!

Адміністрація ПолтНТУ