2018-03-21

Поетична весна у ПолтНТУ

У ПолтНТУ пройшов літературно-музичний захід, присвячений Всесвітньому дню поезії.

Поетична весна у ПолтНТУ

Поетична весна у ПолтНТУ - під такою назвою  21 березня в університеті відбувся літературно-музичний захід, присвячений Всесвітньому дню поезії, який традиційно навесні понад 15  років проводить літературна студія «Слово»,  що діє при кафедрі українознавства, культури та документознавства гуманітарного факультету.

«Немає загадки таланту, є вічна загадка любові!» – говорив незабутній наш земляк Григір Тютюнник. Саме любов до рідного слова, його глибинної мудрості, неповторної краси об’єднала талановиту, творчу студентську молодь.

Серед запрошених гостей – член Спілки полтавських літераторів, лауреат премій імені І.П.Котляревського, Панаса Мирного, лауреат XIV Міжнародного телерадіофестивалю «Прем’єра пісні», лауреат і дипломант XV загальнонаціонального  конкурсу «Українська мова – мова єднання», лауреат і дипломант літературно-мистецької премії імені Володимира Малика – Надія Гринь та  непересічний поет, д.е.н., завідувач кафедри автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель університету Григорій Шарий.

Привітали учасників заходу із традиційним святом декан гуманітарного  факультету Заслужений працівник освіти Украни І.О.Іваницька та завідувач кафедри українознавства, культури та документознавства доктор історичних наук І.Г.Передерій, які передали вітання учасникам заходу  від імені ректора університету, професора Володимира Олександровича Онищенка.

Оплесками    зустрічали ліванського студента Райя Елі Джо (група 203-БІ), який  вшанував пам’ять арабського письменника і критика Михайла Нуайме.

На літературному заході звучала вокальна композиція «Човен» на слова І.Франка у виконанні Анни Бойко (група 101-ГФ) та авторська пісня, присвячена героям-захисникам України, у виконанні одного з гостей свята, студента Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ Станіслава Кононенка.

Свої вірші читали студенти  Полтавського коледжу нафти і газу (Станіслав Кононенко, Юлія Ясковець, Руслана Дзюба) та студенти ПолтНТУ гуманітарного  факультету ПолтНТУ (Руслан Ляшенко, Світлана Калашнікова, Анна Бойко).

Завершилось свято урочистим врученням Грамот молодим поетам-початківцям, членам літературної студії «Слово» та  пригощанням смачним сюрпризом, виготовленим на замовлення студентського профкому.

За матеріалами кафедри українознавства,

культури та документознавства