2017-12-11

У ПолтНТУ дівчата взяли участь у військово-патріотичному проекті «Жіночому батальйоні- 2017»

Студентки ПолтНТУ традиційно взяли участь у обласному проекті з військово-патріотичного виховання молоді «Жіночий батальйон-2017».

На базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк», що у с. Головач стартував обласний проект з військово-патріотичного виховання молоді «Жіночий батальйон-2017».

Під час дводенного заходу близько сотні учасниць з Полтавської області отримали знання та навички з загальної військової підготовки, основ рукопашного бою, тактики користування зброєю, долучились до проекту і сміливі студентки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. За період проведення зборів, дівчата  навчились стріляти з пневматичної зброї, пістолета, гвинтівки, орієнтуватися на місцевості, надавати першу невідкладну долікарську медичну допомогу та пограти у «Лазертаг».

Як зазначили організатори подібні проекти будуть постійними. Тож з нетерпінням чекаємо нових яскравих емоцій від учасників заходу.

Рена Дарсанія,