2018-06-10

Участь делегації ПолтНТУ у ІІІ з’їзді Спілки буровиків України

7 червня 2018 року у Києві відбувся ІІІ з’їзд Спілки буровиків України, адже у цьому році Спілка відзначає 10-ти річчя своєї діяльності.

Участь делегації ПолтНТУ у ІІІ з’їзді Спілки буровиків України

У з’їзді взяла участь делегація ПолтНТУ та Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ у складі першого проректора Богдана Коробко, директора коледжу Любові Шумської, першого заступника директора колежу Івана Бадули, заступника директора навчально-наукового інституту нафти і газу Андрія Матвієнка, викладачів Олександри Агейчевої і Володимира Крицького, студентів Дмитра Крутька та Владислава Черненко.

Багаторічна співпраця ПолтНТУ зі Спілкою буровиків України була започаткована ректором університету, професором, академіком Української нафтогазової академії Володимиром Онищенком з метою поєднання практичної підготовки студентів нафтогазового напряму з виробничим досвідом провідних фахівців нафтогазової галузі.

Голова Спілки Анатолій Іванович Вдовиченко і член правління Спілки, генеральний директор кампанії «НТП «Бурова техніка» Віталій Григорович Вітрик є почесними професорами ПолтНТУ. Враховуючи те, що більшість студентів і викладачів навчального-наукового інституту нафти і газу та коледжу нафти і газу ПолтНТУ є членами Спілки буровиків України співпраця у сфері практичної підготовки розвивається особливо активно.

Під час проведення ІІІ з’їзду Спілки буровиків України було обрано новий склад правління, обрано нового голову Спілки – директора НВП «КАРАТ-БУРСЕРВІС» Володимира Калиновича. Заступниками голови правління одноголосним рішенням учасників з’їзду було обрано генерального директора кампанії «НТП «Бурова техніка», члена Наглядової ради ПолтНТУ Віталія Вітрика, генерального директора кампанії «Ньюфолк НКЦ» Андрія Закревського та ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка.

Співпраця між ПолтНТУ та Спілкою буровиків України забезпечує високу якість підготовки фахівців для нафтогазової галузі, здійснюючи таким чином  свій  внесок у забезпечення енергонезалежності України!