2018-06-04

Співпраця з Азербайджанським державним університетом нафти і промисловості триває

22 – 25 травня 2018 року делегація Полтавського національного технічного університеті імені Юрія Кондратюка із робочим візитом відвідала м. Баку, Азербайджан.
22 травня відбулася робоча зустріч делегації ПолтНТУ, у складі ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка, проректора з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ Світлани Сівіцької, директора Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ Любов Шумської, професора кафедри фінансів КНУ ім. Т. Шевченка Захарія Варналія, із керівництвом Азербайджанського державного університету нафти і промисловості. Ректор Азербайджанського державного університету нафти і промисловості, професор Мустафа Бабанли відмітив результативність співробітництва між ПолтНТУ та АДУНП.

Під час зустрічі ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко та ректор Азербайджанського державного університету нафти і промисловості, професор Мустафа Бабанли визначили пріоритетні напрями співпраці та обговорили нові спільні міжнародні проекти, зокрема спільної підготовки фахівців та співпраці між коледжами, які входять до структури університетів.