2018-06-01

Участь делегації ПолНТУ у засновницькій конференції BSEMAN

Розвиваючі міжнародні зв’язки в освітній і науковій сфері Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка увійшов до складу BSEMAN - Black Sea and Eastern Mediterranean Academic Network.

Участь делегації ПолНТУ у засновницькій конференції BSEMAN

Основні завдання які ставить організація – розширення академічних зв’язків між закладами вищої освіти країн Середземномор’я та Чорноморського басейну. Розширення можливостей учасників щодо грантових проектів ЄС.

Створенню цієї організації було присвячено конференцію університетів-засновників, котра відбувалася 26 травня 2018 року в Університеті Аристотеля в Салоніках (Греція). У цій конференції узяли участь представники делегації ПолтНТУ – перший проректор – проректор з науково-педагогічної роботи Богдан Коробко, завідувач сектору відділу міжнародного співробітництва Катерина Яценко.

Серед ініціаторів створення організації крім університетів Греції та України, заклади вищої освіти Арменії, Білорусі, Болгарії, Єгипту, Італії, Кіпру, Казахстану, Косово, Лівану, Палестини, Румунії, Туреччини, Чеської республіки.

Під час проведення конференції відбулося підписання меморандуму та презентація освітньої й наукової діяльності університетів-учасників Black Sea and Eastern Mediterranean Academic Network, серед яких і Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Участь у таких міжнародних асоціаціях відкриває нові горионти міжнародного співробітництва для працівників та студентів ПолтНТУ.