2018-04-02

У ПолтНТУ відбулася Всеукраїнська конференція-семінар молодих вчених «Explore Science-XXI»

На базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка 28-29 березня 2018 року відбулася Всеукраїнська конференція-семінар молодих учених «Explore Science-XXI».

Метою конференції є залучення студентів, аспірантів і молодих вчених до наукової діяльності, стимулювання та підтримка творчої діяльності молодих науковців та ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та інноваційними ідеями в науці.

Співорганізаторами наукового заходу виступили Рада молодих вчених МОН України, Рада молодих вчених ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», Сумський державний університет, Рада молодих вчених ДП «Науково—дослідний інститут нафтогазової промисловості» НАК «Нафтогаз України», Донецький національний технічний університет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Українська інженерно-педагогічна академія, Рада молодих вчених Чернігівського національного технологічного університету.

У конференції взяли участь понад 40 молодих науковців із вищих навчальних закладів України. Напрями роботи конференції-семінару передбачали роботу за секціями, семінарами-тренінгами та панельними дискусіями.

Виступи доповідачів за своїм змістом охопили всі напрями роботи конференції. Учасники взяли активну участь в обговоренні наукових доповідей.

Тож вітаємо усіх часників конференції! Адже, під час проведення таких заходів молоді докторанти, аспіранти та обдаровані вчені мають можливість для обміну досвідом й ідеями між науковцями, які представляють різні наукові школи та необхідні умови для реалізації інноваційного потенціалу молоді.