2018-03-01

Вітаємо молодих вчених ПолтНТУ із присвоєнням іменної стипендії

Вітаємо науково-педагогічних працівників ПолтНТУ із присвоєнням щорічної іменної стипендії міського голови.

Вітаємо молодих вчених ПолтНТУ із присвоєнням іменної стипендії

23 лютого відбулось засідання конкурсної комісії щодо визначення іменної стипендії міського голови для молодих учених вищих навчальних закладів та наукових установ міста Полтави.

За рішенням конкурсної комісії, іменну стипендію міського голови для молодих учених вищих навчальних закладів та наукових установ міста Полтава, присвоєно кандидату економічних наук, старшому викладачу кафедри фінансів та банківської справи Олександрі Маслій та кандидату технічних наук, доценту кафедри видобування нафти і газу та геотехніки Ірині Ларцевій.

Стипендія надається с метою заохочення та підтримки молодих учених Полтави, які здійснюють перспективні наукові дослідження в галузі природничих, технічних, гуманітарних і суспільних наук, активні в громадській діяльності.